Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Tu się nie ma co wypowiadać. Jeśli dodatkowe klamoty Majka dotrą dziś/jutro to wtedy użyjemy jego pudła. Jak nie to wtedy Dogrywka poleci osobno.

 

BTW

 

Połknąłem niemal język jak zobaczyłem jak wyglada nowy szołrum Planet X

 

25247158824_9c6e97f14a_c.jpg

 

 

Dla porównia mój salon, ze wszystkimi pudłami które aktualnie mi zalegają i czekają na wysyłkę  :icon_mrgreen:

 

Planet X

 

25879882715_1256b80834_c.jpg

 

I rzucik ogólny :D

 

25759076722_8d199d3739_c.jpg

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość podłączyć się jeszcze pod zamówienie grupowe. Chciałem dokupić dwa koszyki na bidon.

 

Żeby nie przedłużać, to chciałbym prosić o zakup

 

http://www.planetx.co.uk/i/q/BOELCIU/elite-ciussi-side-access-bottle-cage - dwie trzy sztuki carne jeśli jest możliwość to jeden lewy i jeden prawy dwa prawe. Jak nie to takie jakie są. 

 

Jak się uda to byłoby super.

Edytowane przez 100lar3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Dogrywka zamknieta, własnie zmówiłem kurira, standardowo na fetorek.

 

Ale jeśli Majk nie ma nic na poprzeciw aby dorzucić mu to do pudła, które ciągle czeka na brakujace klamoty, to ja nie widzę przeciwskazań...

 

Liczonko... 17.99 x 5.47 czyli mamy po całości 90.40PLN.

 

Trzy głowy w paczce (Adamos Siodemek i supergrzechu) czyli wychodzi po 32.80 na czaszkę. Wszystko to do rozliczenia z Adamosem, który doliczy Wam koszty re-dystrybucji krajowej.

 

Wszystko ładnie się zmiesciło w firmowym pudełeczku :)

 

25883066436_0df2559132_c.jpg

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Strzała!

Koledzy oczekujący na już wysłaną przez Ivana dogrywkę. Dostałem info na e-mail, że przewidywana data odbioru to wtorek (22 marca 2016).
Jeśli jednak udałoby się kurierowi dolecieć do mnie do piątku rano (po południu wyjeżdżam i nie ma mnie właśnie do wtorku), to postaram się Wam wysłać Wasze klamoty jeszcze przed wyjazdem. 

Wesołego Alleluja, uważajcie na Zajączka! ;)

2vkar9h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Vittu! :)
 

Złapałem "w locie" kuriera przed wyjazdem i tak jak obiecałem, udało mi się puścić Wam zajaczkowe paczuchy, tak więc:
 
supergrzechu - Paczka48, nr przesyłki 00359007736766787320, zapłacone
siodemek        - Paczka48, nr przesyłki 00359007736766787306, do zapłaty - 45,63 PLN (numer konta znajdziesz we wcześniejszych postach).

PS. tradycyjne juz BIG THX dla Ivana.
 
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...