Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy,

 

wasze ostatnie zamówienia umknęły mi niestety i nie zdołałem się na nie załapać. Dostałem dzisiaj majla od Planet-X, iż kolejna akcja ma miejsce tj. -40% do końca marca. Może szanowni organizatorzy, rozjuszeni poprzednimi zakupami, planują kolejne przedsięwzięcie grupowego szału zakupowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Eagle has landed, I repeat, Eagle has landed 

 

Orzeł w zasadzie tylko przysiadł na gałęzi i poleciał dalej. :)

 

Wszystko już poszło do Was Paczką48 jeszcze przed 15-stą, więc w poniedziałek, a najdalej we wtorek graty powinny być u Was.

 

Poniżej rozliczenia i numery przesyłek do śledzenia:

 

1. Krzych0              00359007736766787252   /  razem 37,34 PLN 

2. BeskidBike         00359007736766787269   /  razem 15,50 PLN

3. AdamBieg          00359007736766787276   /   razem 34,54 PLN

4. Marcin_ostrów   00359007736766787207   /   razem  25,02 PLN

5. Anarchy             00359007736766787214   /   razem  25,02 PLN

6. Skwarek             00359007736766787221   /   razem  25,02 PLN

7. DrOetker            00359007736766787238   /   razem  20,54 PLN

8. 100lar3k             00359007736766787245   /   razem  15,50 PLN

9. Zukikiziu             00359007736766787337   /   razem  31,74 PLN

 

Dla przypomnienia, dane do przelewu: 

61 1020 5011 0000 9002 0046 3539

Wojciech Masłowski

ul. Dziewulskiego 33/43

87-100 Toruń

Liczę na szybkie i sprawne wpłaty w trakcie weekendu. Dzięki.

___________________________________________________________

 

Na koniec, jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI DLA IVANA, który spisał się lepiej niż Jego Senegalscy Agenci w najtrudniejszej z misji, a towar pakuje niemal tak samo dobrze jak Kazafazowa Matula. ;)

 

Ivan, przy najbliższym spotkaniu masz u mnie najlepszego, afrykańskiego czerwonego rooibosa...bez mleka... :)

 

Zach-Galifianakis.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Ivan, przy najbliższym spotkaniu masz u mnie najlepszego, afrykańskiego czerwonego rooibosa...bez mleka...

 

Mówisz-masz :D

 

Wprawdzie wolę zieloną ale i czerwona nie pogardzę :thumbsup: 

 

DrOetker postaram się abys dostał chłopaku ostrzeżenie. Jesli piszę kurtka, że robię to dla kolegów po korbie to tipowanie to taki trochę slap w pychola. 

 

Także oficjalnie prosze, bez takich na zaśprzyszłość...

 

Jak sie przygodzi któremukolwiek z Was oddźwięczyć to będzie miło i przyjemnie, jak nie to zróbcie cos dobrego dla innych.

 

Co do  dalszych zakupów...

 

Fakt, pudło Majkiego stoi już u mnie w salonie i skoro on tak wielkodusznie zaoferował przestrzen ładunkową to rozumiem, ze możemy to lub owo zanabyć...

 

Prosze o kontakt na PRV...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy, pierwszy :P

 

Paczka już u mnie na stole. Wszystko cacy, nawet z rozmiarami koszulek udało się trafić. Dzięki Panowie jeszcze raz za zorganizowanie całej akcji. Bo jednak takich promocji jak klocki spiekane za zawrotne 3,80 PLN to u nas nie uświadczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dzięki za szybkie wpłaty Koledzy. Poszło szybko i sprawnie.

 

Jak to działa? Podajemy co byśmy chcieli, Ivan to zamawia, przelewik i wysyłka do Polski? Bo byłbym chętny na małą paczuszkę.


Dokładnie tak. Pisz do Ivana na PW, co tam chcesz. Przypominam, że kod -40% (PXPPP40na wybrane produkty ważny jest do 31.03.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

W ramach apdejtu, jutro odbieram 2 czy 3 zamówienia.

 

Sprostowanie, sprawdziłem właśnie pocztę i jutro odbieram całość. Także wysyłka do Polszy w ponniedziałek lub fetorek :)

 

Niniejszym zamykam dogrywkę i zaczynam organizować przemyt.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mike chodzi o to czy paczka wyjdzie z UK w poniedziałek/wtorek czy razem z Twoją, która i tak wyjedzie do PL w przyszłym tygodniu? 

 

Mi się aż tak nie śpieszy, jeśli to będzie dodatkowy kurs Ivana do miejsca wysyłki to chętnie zaczekam. Może inni dogrywkowicze się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...