Skocz do zawartości

[ból] Bolą mięśnie rąk


Whit

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Ostatnio pojawił mi się problem (po ok. 70km przebiegu roweru) nawet po przejechaniu 100m lekko  zaczynają mnie boleć mięśnie rąk.

Na początku tak nie miałem choć w rowerze nic nie zmieniałem (ba. wcześniej na tym samym rowerze tylko z dłuższą ramą też nie czułem problemu a miałem przejechane tam koło 30km<trek caliber x7> pierwotnie miałem w ramie 21.5" teraz mam 19.5 nie .

 

Na wcześniejszym rowerze również nie miałem takiego problemu choć tam miałem trochę krótsza ramę jak i węższą kierownicę.

 

 

Jak myślicie co z tym zrobić? Jeśli w ogóle coś robić bo może moje ręce się przystosują bo nie są przyzwyczajone oraz w tym roku mam zrobiony bardzo mały przebieg?

Innych problemów nie mam typu z nadgarstkami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@porcelanowy,

 

Sęk w tym, że wcześniej jeździłem Rometem 29er z ramą 20" tutaj mam 19.5 tylko trochę szerszą kierownicę tam 680mm tu pewnie z 700mm.

 

Ale problem jest raczej zniwelowany tak jak pisałem zmieniłem ustawienie manetek/klamek, przesunąłem siodełko do przodu i lekko je podniosłem. I wrażenia po godzinnej jeździe - inny rower bardziej zwrotny itd. i nie czułem żadnego bólu więc temat chyba można uznać za zamknięty pojeżdżę jeszcze jutro jak wszystko mi się zregeneruje i wtedy będę mógł dać ostateczną odpowiedź czy to dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...