Skocz do zawartości

[Skrzyczne] zjazd


profanator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam zamiar w przyszłą niedzielę wybrać się z żoną i synem na Skrzyczne do Szczyrku i zjechać z góry.

Pytanie tylko mam który wybrać szlak tzn musi być w miarę łatwy.

Rowery mamy odpowiednie tylko umiejętności mojej żony są tak jakby słabe.

Uparła się się że chce z nami jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zjazd szutrówką w stronę hotelu Zimnik, albo widzę na mapie, że jest czerwony szlak rowerowy.

 

Można też na Malinowską Skałę pociągnąć, kawałek czerwonym zjechać i później wbić na szutrówkę i zjechać na przełęcz Salmopolską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam zamiar w przyszłą niedzielę wybrać się z żoną i synem na Skrzyczne do Szczyrku i zjechać z góry.

Pytanie tylko mam który wybrać szlak tzn musi być w miarę łatwy.

 

Czyli wwiezie was na górę kanapa i dalej nie wiecie. No to jak zostało wspomniane jedyny, najładniejszy i najprostszy wariant w kierunku Malinowskiej Skały a potem chwilę czerwonym i dajej bez szlaku do biegnącej niżej stokówki na Salmopol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skrzyczne zaliczone. Jechaliśmy z samej góry szlakiem czerwonym do samego dołu. Trasa super ale trzeba było uważać ponieważ jest tak dużo małych kamyków które są zdradliwe. Ale jestem zadowolony, żona również. Nikt temtędy nie jechał ale było dużo pieszych turystów tak że szczególna uwaga.

A tak na marginesie miałem pecha bo rozwaliłem tylnią oponę.

Ale liczą się wrażenia i frajda z jazdy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...