Skocz do zawartości

[Rower]Rama


Glowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zdecydowałem sie na kupno roweru mianowicie Cube analog model z 2015r i mam pewnien problem czytalem duzo na forum i nie znalazlem konkretnej odpowiedzi wiec kieruje pytanie do ekspertów .Jakie koła mam wybrac przy wzroscie 175, 27.5czy29? oczywiscie rozmiar ramy to 17.

Rower zamawiam przez internet wiecj nie mam mozliwosci przetestowania tych kół ;/

 

N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwie powiem Ci tak: odpuść sobie czytanie o tym w internecie, bo to jest niekończąca się wojna i nic się nie dowiesz. Nawet najwięksi producenci rowerów sprzeczają się o to co jest lepsze. Jednak 29" zwykle okazuje się szybsze, ale jeśli się nie ścigasz, to pewnie i tak nie odczujesz różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naczytalem sie i narodził sie dylemat ale mysle ze jak wiekszosc tras to bedzie asfalt to lepsze bedzie kolo 29?hm  no ale zobaczymy chyba zdecyduje sie na 29 sprawdze jak sie jezdzi taka kobyłka hehe a co myslicie na temat tego roweru? Bo moge kupic go po poromocyjnej cenie jedyne 2600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cube analog model z 2015r

 

Ja również wybrałbym 29er, ale obiektywnie rzecz ujmując, nawet jak 5 osób z rzędu pisze, że wybrałaby 29er oraz kolejne 3 osoby tez to napiszą to nie znaczy że będziesz wolał 27,5er. Co do tego Cuba to nie polecam, ramy są bardzo krótkie i wysokie (dobre dla typowej budowy kobiet - bardzo długie nogi, krótki tułów). 570 mm horyzontalnie w rozmiarze 17' to nawet nie wiem czy nie kwalifikuje się do ramy bardzo krótkiej, czy do za krótkiej. Realia są takie, że większość promocji z czymś się wiąże, tu nie mam wątpliwości z czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , zdecydowalemn sie na 17ccali i 29 kola .Rower jest juz w moich rekach i powiem ze po zrobieniu 60km pierwszego dnia jestem mile zaskoczony , jezdzi sie w dosc wyprostowanej pozycji ale nie narzekam rower jest wysmienity tylko mam problem z wyregulowaniem hamulców 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...