Skocz do zawartości

[Koła] 29" Zestaw do ok.1000zł


Moorzyn

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Przecież te nacięcia w niczym nie szkodzą jeśli da się zdjąć kasetę..

Jeśli daje się zdjąć palcami, a nie młotkiem. To raz, a dwa zauważ, że pierwsza koronka po alu pająku obraca się po okręgu o pewien kąt. To niestety negatywnie wpływa już na zmianę biegu, a im bardziej tym gorzej. Tego oczekujemy za ponad 300zł? Płacąc taką kasę chyba można wymagać dobrego wykonania czyli poprawnego zamocowania tej blaszki i to nie w ilość sztuk 1, a na każdym wypuście. To tak wiele? Skłonny byłbym nawet dołożyć do takich alu bębenków 50zł, ale wymagam w zamian ideału, a nie wżerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale warto do pro locka dopłacać? Czy w razie rozcentrowania nie ma więcej pierniczenia się niż naprawy? Czy są dostępne nyple typu squorx w kolorze zielonym, jakiejkolwiek firmy? :) I szprych DT Competiton, czy mogę coś lżejszego, choćby Comp Race? Ważę 72kg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobna wagę i mam szprychy PSR TB2016, dobre 2g/szprycha zaoszczędzasz, a w cale nie są słabsze od zwykłych, cena też znośna bo koło 3zł/szt.

 

Jak już dopłacać to lepiej do szprych niż do obręczy, bo kół na xm401 do 1000zł nie złożysz, a mija się z celem do tej obręczy dawanie zwykłych szprych, lepiej wagowo i taniej już wyjdzie szprycha cieniowana np właśnie PSR TB2016 + obręcze M442, które są o jakieś 150zł tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie techniczne,

 

zakładam, że nyple typu squorx są po to, żeby przy zaplataniu /centrowaniu nie obrobić nypli. Tylko, co w przypadku gdy mam zaklejoną obręcz pod tublessa? Trochę to upierdliwe ściągać ją. Czy poza tym squorx ma jakieś inne przeznaczenie? Jest bardziej wytrzymały?

 

Wysłane z mojego Moto E przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...