Skocz do zawartości

Warmia i Mazury


krzysieks

Rekomendowane odpowiedzi

miały jechać 4 osoby, najprawdopodobniej pojadą dwie

 

kolega ma bagażnik, bierze sakwy i będzie wiózł mój namiot http://www.e-horyzont.pl/site/index.php?mo...3&prod=2401

ja biorę zwykły plecak 35L, bo w mojej ramie nie ma otworów pod bagażnik

 

bagażu jak najmniej, w końcu to tylko 5 dni

koszulka rowerowa, termo longslave, może zwykły t-shirt, bluza rowerowa, kurtka przeciwdeszczowa, spodnie kolarskie, 2 pary skarpet, krótkie spodnie, rękawki/nogawki rowerowe

 

koszt jak najmniejszy, noclegi na dziko, bez palnika, obiady może w knajpach, reszta na sucho ze sklepów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja aktualnie jestem w Zyndakach, jak ktoś chce pojeździć to mogę podjechać do Mrągowa/Biskupca/Świętej Lipki/Sorkwit (mniej więcej w ramach tego czworokąta). Jazda zależnie od dnia 1,5-3h, zwykle w miarę spacerowa średnia 26-27km/h w przypadku szosy a w terenie różnie bywa - no ale prędkość zawsze można odpowiednio dostosować ;-) Piszcie bo już jazda samemu zaczyna być nudna ;-) Jak ktoś bywa na light-bike.com, możecie pisać na PW (też Fanatyk) - sprawdzam częściej niż maila - albo tutaj.

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

cześc!! ja niejestem z Ostrudy ale u mnie w Olsztynku to chyba

nikogo niema!!a z chęcią bym od czasu do czasu z kimś pośmigał

na wiosne to i tak zalece do óstrudy bo śmigne na dylewską

a u ciebie jak z terenami?jeżdzisz xc?

pozdrawiam

 

witam wszystkich ja jestem z Olsztynka i bywałe w lubawie,

ostrudzie iławie i olsztynie na wiosne chce leciec na dylewskie

może jest ktoś chętny?

 

ja mieszkam w Olsztynku

śmigam głównie xc ale

szosa też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, ja dopiero zaczynam przygodę z rowerumi, tak na poważnie. Jestem z Olsztyna/Jarot i szukam osób chętnych na wypady w trasy od początku kwietnia. Sam już kilka tras sobie wyznaczyłem, wyznaczam kolejne i ... będzie jeżdżenie:D

W razie czego moje gg: 2391099

 

Pozdrawiam

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja bywam od czasu do czasu w Olsztynie bo jeżdze do

rowerowego naprzeciwko Mediamarktu to można się

spotkać bo ja jestem z Olsztynka i najczęściej to śmigam

po lasach ale po mieście też lubie a ty gdzie jeżdzisz?

pozdro :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka tras mam na mojej stronie, którą to znajdziesz na moim profilu. ostatnio mniej planuję, bo mi się nie chce, ale kilka fajnych tras mam już w głowie...

A Ty jakie trasy wyznaczasz? można je gdzieś zobaczyć?

I jak bardzo jesteś zaawansowany w jeździe na rowerze? długo jeździsz?

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety miemam ich nigdzie odznaczonych ale są to z reguły trasy po lasach

wokół Olsztynka np:po rezerwacie rzeki Drwęcy tam są konkretne zjazdy i piękne

tereny czasami ruszam też nad duże jeziora Pluszne itp..i co rok śmigam na Dylewską

jeżdze od chyba zawsze :rolleyes: ale kondycja teraz to marna bo brak czasu na treningi praca :confused:

czasami też po szosie jeżdze dla kondycji bo ta słaba problemy z kolanami i to chyba przez te poprzednie

sztywne górale teraz jest troche miększy :icon_wink: ale na nim to tylko w teren ogólnie to lubie rowery

od zawsze i staram się jeżdzić wszędzie to zależy od chęci jestem otwarty na propozycje a ty gdzie jeżdzisz

najczęściej? pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ulubionych tras. tak naprawdę to w tym roku zaczynam na poważnie przygodę z rowerami, do tej pory jeździłem ot tak żeby jeździć. ale jedną z ulubionych tras będzie chyba odcinek Gągławki-okolice Olsztynka (trasa lasem), gdyż są tam piękne krajobrazy. Dużo by pisać- trzeba się przejechać, żeby uwierzyć:icon_wink:

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem chyba o czym mówisz bo kiedyś dojechałem z Olsztynka do Baryąga przez

Stawigude też lasem ale to było dawno temu i powiem ci że z chęcią bym to powturzył

ale niemam z kim :D bo u mnie to już nikogo niema co śmigał a reszta wyrzekła się roweru na rzecz

samochodu może się kiedyś dogadamy na jakąś wspulnął wycieczke? no i cieszy mnie że zaczynasz tą wspaniałą

przygode z bikami bo to jest naprawde fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, jak już będą w miarę cywilizowane warunki do jeżdżenia to z chęcią się z Tobą spotkam i pośmigamy po naszych lasach. Jak masz też fajne trasy to możemy je skonfrontować z moimi i na pewno kilka za######iaszczych kawałków wyjdzie;)

 

Pozdro

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy? to chyba sztywniak? bo ja to lubuje się w fulach dają dużo frajdy z jazdy

no ale wymagają nakładu większych kosztów :confused: no ale coś za coś a to na ile

wystarczy to zależy ile i gdzie będziesz pomykał

a ile dałeś? jak bedziesz go już miał to napisz jak możesz na jakim on jest osprzęcie

i jakiego ma amora bo ja już zjechałem troche sprzętu i służe pomocą w jego doboże

czasami też pośiadam troche części jak byś był kiedyś zainteresowany to daj znać

może w czymś pomogę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt jak na tą kategorię cenową bardzo dobry. link:

http://www.decathlon.com.pl/PL/rockrider-8-1-34975909/

 

tak, to sztywniak. nooo ma przedni amortyzator :confused: na fulla muszę jeszcze zapracować, bo sprzęt kupuję z własnej kasy. a rower wyczaiłem w dobrej promocji przedsezonowej, nie kosztował on tyle na ile jest teraz wyceniony :P

 

Pozdro

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt za te kase to ok! napęd sram skuteczny w błocie ogólnie

dobrze ale amor w sumie to on jest mocny ale i ciężki i ostatni dużo

RS cieknie a w szczegulności Tor i Reconów no ale niema co martwić się na zapas

może będzie dobrze :) a na fula trzeba zbierać ja też zbierałem ale było warto

to inna jazda... jak coś to pisz zawsze mogę pomóc jak coś pozdro :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...