Skocz do zawartości

Ślązacy wpisujcie się!


koco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

 

Jeżdżę od zawsze, ale dopiero od soboty mam rower, na którym chce się jeździć;) Więc dopiero teraz chcę się zabrać za poważniejsze wycieczki. Rower mam crossowy, więc chyba nie muszę mówić jaka jazda mnie interesuje. Góry uwielbiam, ale nie szaleństwa między drzewami na korzeniach;) Mam nadzieję, że będzie więcej osób z okolic Raciborza i Rybnika, ale pozdrawiam oczywiście wszystkich:)

 

Tomek z Kuźni Raciborskiej

elko do Kuźni nie mam daleko jakieś 20km możemy się kiedyś wybrac posmigać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosnowiec sie zglasza! ;) smigam tylko po szosie jakby ktos mial ochote pojezdzic to prosze sie zglaszac choc teraz to tylko weekendy bo mam praktyki a potem juz uczelnia :\ srednia do zaakceptowania to jakies 26-34 zalezy od dnia i trasy smigam najczesciej po jurze lub gdzies na wschod od naszej kochanej aglomeracji :P pozdrawiam Zagłębiakow!! ale Slazakow i Gorali tez :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytom pozdrawia kochanych gorali i inne slaskie pasci ;)

Niestety moje wyjazdy wakacyjne nie pozwolily mi w tym roku zrobic

wiecej niz jeden 25km wypad po pagorkach miejskich..ale sezon jeszcze sie nie skonczyl ;)

Zaraz wlasnie gdzies jade ;) Osobiscie wole asfalt,pola i lasy,a gory wole deptac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierona Road_King cie rzech nie mioł na myśli :D jaki mosz te koło ,żebych cie poznoł na drodze.Nie godej że szaro szosówa Dema

hehehehe, nie godom ino padom , hehehe , nie szosówa ino goral ZR Litening 6,0 pierońsko szary, mogymy sie spotkać kajś na Gichcie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice witają :D Nawet nas tu dużo :)

Przebiegi itp nieważne, bo jazda to przecież czysta przyjemność ;)

 

Bizon dej pozór co godosz, goroli tu jest trocha, ale do starego Ślązoka pedzieć gorol to wiesz...

Noo Ty chachorze :D

Witom Road King :D a już myślołech że w Żorach yno bizony żyją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Bytom sie kłania.

 

W tym sezonie przejechalem ok. 1000 km. Nic imponujacego ale zawsze lepsze jak nic :)

na razie na rowerku zaliczylem czesc Jury Krakowsko - Czestochowskiej, Czesc Beskidu Slaskiego (jadac glownie asfaltem) i no dosc konkretnie zjechalem okolice Bytomia (Zabrze, Ruda Śl, Tarnowskie Gory).

 

Obecnie robie dystanse po ok. 30 km (najczesciej do Bytomskich Dolomitow gdzie mozna calkiem fajnie pojezdzic)

 

Max DST: 105 km

V max: cos pod 60 km/h :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice witają :P Nawet nas tu dużo :P

Przebiegi itp nieważne, bo jazda to przecież czysta przyjemność :blink:

Noo Ty chachorze :P

Witom Road King :D a już myślołech że w Żorach yno bizony żyją :P

Ty pieroński nasienie .Tyś gorol nad gorolami co ty tukej robisz w hanysowie .

Road King ni mom nic przeciw gichcie trza się ugodać i tam się spotkac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich Ślązaków, choć widzę że południowa część jak na razie słabo reprezentowana (poza rowerzystami z Rybnika).

O mnie: jeżdżę na MTB przerobionym na szosowym, zwykle od 40 - 100km, średnie od 25 do 33km/h :wink: Reprezentuję Jastrzębie Zdrój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich Ślązaków, choć widzę że południowa część jak na razie słabo reprezentowana (poza rowerzystami z Rybnika).

O mnie: jeżdżę na MTB przerobionym na szosowym, zwykle od 40 - 100km, średnie od 25 do 33km/h :wink: Reprezentuję Jastrzębie Zdrój ;)

 

Dej pozór na ekipa ze Żor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem Paweł z rybnika chętnie pojeżdże z innymi forumowiczami:P

Mój dystans od konca czerwca do dzis dnia to ok 1400 km około ponieważ ja zaczołem jeździc dopiero w czerwcu a rower kupiłem w lipcu i przez to jest okolo bo na tamtym zrobilem cos kolo 550- 700 a na tym 708km.

Moja największa wycieczka to 44 km ale mam sile na 2 3 razy tyle:P

Maxymalna prędkośc z górki 61km\h na prostej najwiecej mialem 51km\h

Średnia to ok 20 km\h więc jeśli ktoś chetny na traske po rybniku to zapraszam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kłania się Darek z Chorzowa. Jeżdże kiedy tylko się da (czyt. kiedy żona pozwoli :030: ) i gdzie się da. Jestem wniebowzięty kiedy uwale się błotem,ale asfalt też nie jest mi obcy. Preferowane lightowe tempo (stary już jestem :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich Ślązaków, choć widzę że południowa część jak na razie słabo reprezentowana (poza rowerzystami z Rybnika).

 

 

Nio bo Rybnik najlepszy je...a Zory majom chyba lepszo ekipa (Bizon) Ale to sie zmiyni.... Rybnik bydzie czolowom miejscowka nie ino na Slasku ino w Polsce...

 

Pozdro do nowych forumuserow i tych starych

Milego krecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiastoŚwiętejWieży (administracyjnie to Śląsk, więc tu sioę wpisuję :angry2: )

 

Przebieg tegoroczny ok. 2600, po zmianie roweru (Accent ElNino) niecałe 700 (ale jeżdzilem tylko kwiecień-czerwiec a potem w sierpniu!).

 

Uprzedzam, że z powodu braku netu na chacie nie będę za bardzo zmawiał się na wycieczki po jurze i okolicach, ale polecam te tereny (kto zna, ten wie!). Jak coś, zamieszczę plany paru fajnych tras XC długości 60-100 km, tak w sam raz na jeden dzień :(

WitAm!

Też się wpisuję tu jak kolega wyżej, witam wszystkich z regionu i rodaków z miasta i okolic :blink:

 

Pozdrawiam wszystkich a szczególnie Panów z góry ... z Jasnej Góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...