Skocz do zawartości

Bikerzy z podkarpacia


roswell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:P :) Nazywam sie tomasz:P Jezdze na rowerze od ponad roku:p Sezon sie wlasnie zaczyna a ja szukam kompana na wspolne wypady:P B) jesli ktos jest ze stalowej lub okolic i jest cetny pojezdzic to ja z checia:P :yes:

 

moj numer gg to: 11012067 :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siemka, jestem Oskar - 15 lat, Przemyśl. Śmigam na złożonym przeze mnie rowerku na ramie Poison Strychnin, w dłuższe trasy na MTB author-a. Jeżdżę najczęściej w lesie ( Zalesie - Kruhel ). Rowery to moje drugie hobby, zaraz po terenówce :icon_mrgreen:

 

GG : 6064164

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siema. Jestem Kamil z okolic Kolbuszowej, jeżdżę na Hexagon'ie V4 2010, od nie dawna robię ok 35 km dziennie ale staram się cały czas zwiększać ten dystans, głównie asfalt ale przerzucam się bardziej w teren. Jeśli ktoś jest z tych okolic proszę pisać na gg: 434694

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jutro jak pogoda wypali jedziesz na rowery? Spotkanie w RZ, przed południem najlepiej i gdzieś w krótką traskę [ja będę testował swojego Unibike, bo mi grzechotka trzeszczy czasami, trzeba to rozjeździć :D].

Jak coś to pisz - gg 17366150 lub pw albo ten temat. Do RZ masz blisko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kacper - Rzeszów - lat 16

Jestem nowy na forum więc postanowiłem się przedstawić. Mam rower Cube Analog Disc od ok. 1,5 miesiąca a na liczniku ma zrobione niecałe 500 km (byłoby więcej gdyby nie 2 tygodniowa przerwa) jeżdże w terenie (drogi 'wiejskie', leśne - nieasfaltowe) średnia ilość kilometrów na wypad to 40 km. Jeżdże w okolicach Rzeszowa mianowicie: Matysówka, Borek Stary, Borówki, Kielnarowa, Chmielnik, Malawa, Magdalenka i okolice. Jestem w pełni zadowolony z tego roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich. Mam na imię Sebastian, jestem z okolic Jasła. Na rowerku śmigam od roku,średnio 2-3 razy w tygodniu po około 50 km na wypad, w niedziele jak dopisuje pogoda to 70 km + ;) moja maszyna to góral Arkus ;) Jeżeli jest ktoś okolic to chętnie bym z kimś pojeździł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...