Skocz do zawartości

Krakowski topick ;).


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

To może i ja się dopiszę...

Jestem z Ruczaju (nowe osiedla w kierunku na Skawinę) i pomykam na biało-granatowym crossie Kross :) .

Raczej wypadam sporo poza miasto (jeżdżę po szosie i lubię traski ok. 100 km :banana: ), ale ostatnio dużo jeżdżę też po mieście.

Nie wiem czy udałoby mi się z kimś zgadać na wypadzik (dziwny układ czasowy), ale może zobaczymy się gdzieś na trasie albo w mieście :) .

 

PS Widziałem dzisiaj bikerkę w czerwonej bluzie i na (czerwonym? biało-czerwonym?) GF w pobliżu Mostu Zwierzynieckiego. Może to Aleksandra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Ja mieszkam w Łobzowie, w poblizu placu inwalidow. Chetnie jezdze na jakies calodniowe wycieczki (dolinki podkrakowskie, jura). Jesli masz ochote pokrecic ze mna to odezwij sie na gg 4596987 to sie jakos dogadamy ;) ( czesto siedze na niewidocznym wiec pisac ;))

Pozdrower ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

No to jak, jest jakiś chętny amator do towarzyszenia i poganiania drugiego amatora? 17 lat, najchętniej w weekendy(lub wakacje), najlepiej ktoś z okolic południowego lub zachodniego Krakowa, preferuję 50% ścieżki ubite i 50% lasy(dolinki podkrakowskie, Tyniec, Ojców, Rudno, itd), jazda spokojna, żadne wyścigi, jazda mająca na celu wyeliminowanie zagrożenia jakim jest zajęcie ostatniego miejsca na maratonie Krakowskim 29 sierpnia :)

 

GG:5414999 lub pw.

 

Pozdrawiam

 

P.S.A może jakiś zbiorowy forumowy wypad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Coś topic obumarł :)

Jest ktoś chętny na rowerowanie w tym tygodniu? nie za bardzo znam się na Krakowie, więc osoba obeznana mile widziana, która pokaże ciekawe trasy tak 20-40 kilometrowe na początek :D

Najlepiej wieczorem, może być i noc, bo w dzień studia :)

Jeżdżę na rowerze MTB, więc i posiadacz/posiadaczka również MTBka mile widziani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja coprawda enduro ale nie mam kompletnie z kim jeździc...chętnie sie dołącze do jakiegoś bikera/bikerki (to w szczególności :blink:), z mojej strony mogę zaoferowac trip po najciekawszych trasach w lasku wolskim bo mam do niego dosłownie 2 minuty (mieszkam na Woli Justowskiej)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...