Skocz do zawartości

[Program]Do składania filmów mp4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problemik :) Otóż ponagrywałem ostatnio z kumplem kilka filmików w formacie MP4 ale niestety popularny movie maker od giganta z Redmont nie chce łyknąć tego formatu. Czy znacie jakieś w miarę dobre programy do obróbki filmów obsługujące pliki z takim rozszerzeniem. Najlepiej za darmo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy musi to być rozszerzenie mp4? Ja obrabiam camtasia studio 8. Na 30 dni masz za darmo , później możesz przeinstalować i znów miesiąc. Tylko ona nie otwiera mp4 ale konwertować możesz np przez YTD viedeo dovnloader do WMV i to powinna otworzyć. W internecie są też różne konwertery video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam programu VideoPad i zdecydowałem się wyłożyć na niego gotówkę. MP4 w HD bez problemu i do tego opcja bezpośredniego eksportu/uploadu na YT.

 

Plusem jest głównie to, że działa płynnie i stabilnie na leciwym laptopie, nie licząc renderowania oczywiście. Do amatorskich potrzeb niewiele więcej mi potrzeba, jedyne co bym zmienił to więcej możliwości przy tworzeniu napisów.

Żaden inny edytor nie spełniał wszystkich warunków, jak już działało co chcę, to np. się zacinał albo traciłem projekt po 2 godzinach dłubania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja nagrywam i obrabiam mp4 w Windows Movie Maker (najnowszym) bez problemu.

Aczkolwiek ściągnęłam w pewnym momencie jakąś starą wersję i faktycznie nie łykała mp4. Może sprawdź którą masz wersję?

Pozdr. Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Akurat mam ten sam problem.... Windows Movie Maket 2.6 i nie obsluguje mp4, mimo że na stronie MS podają, że czyta ten format.

Może muszę mieć nowszy? Choć przy ściąganiu niby miała być akutalna wersja... Jaką wersję Wy macie?

 

Sent from my A 9+ using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...