Skocz do zawartości

[buklak/camel] Pytanie do posiadaczy!


mewes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam natepujace pytanko! Zakupilem plecak wyposarzony w buklak i mam nastepujacy problem: Rurka wychodzi sobie z plecaka - przechodzi przez jedna 'szlufke' na 'ramiaczku'(??:P) i dalej jest szlufka w postaci rzepu.Gdy przeloze przez na rurke to dynda tak ze obijam o koncowke nogami podczas pedalowania.

W jaki sposob jest to u Was rozwiazane...Moze prowadzicie rurke z jednej strony na druga i tam zaczepiacie?

Nie wiem czy jestem glupi, czy "inzynierom" cos nie poszlo...

Z gory dzieki za rowiklanie mojego super problemu :huh:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam natepujace pytanko! Zakupilem plecak wyposarzony w buklak i mam nastepujacy problem: Rurka wychodzi sobie z plecaka - przechodzi przez jedna 'szlufke' na 'ramiaczku'(??:D) i dalej jest szlufka w postaci rzepu.Gdy przeloze przez na rurke to dynda tak ze obijam o koncowke nogami podczas pedalowania.

W jaki sposob jest to u Was rozwiazane...Moze prowadzicie rurke z jednej strony na druga i tam zaczepiacie?

Nie wiem czy jestem glupi, czy "inzynierom" cos nie poszlo...

Z gory dzieki za rowiklanie mojego super problemu :D

Pozdrawiam!

u mnie rura wychodzi z ramienia, przechodzi przez 'szlufke' na 'ramiaczku' i tyle, calosc ma >20cm~, reszta schowana w plecaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam natepujace pytanko! Zakupilem plecak wyposarzony w buklak i mam nastepujacy problem: Rurka wychodzi sobie z plecaka - przechodzi przez jedna 'szlufke' na 'ramiaczku'(??:D) i dalej jest szlufka w postaci rzepu.Gdy przeloze przez na rurke to dynda tak ze obijam o koncowke nogami podczas pedalowania.

W jaki sposob jest to u Was rozwiazane...Moze prowadzicie rurke z jednej strony na druga i tam zaczepiacie?

Nie wiem czy jestem glupi, czy "inzynierom" cos nie poszlo...

Z gory dzieki za rowiklanie mojego super problemu :D

Pozdrawiam!

Chyba nawet wiem o jaki plecak Ci chodzi, oglądałem takie ostatnio w Zakopanem. Były to bodajże f7. Rzeczywiście rurka jest dość długa i przymocowana jedynie w górnej części, potem dynda sobie swobodnie jak ją Pan Bóg stworzył ;P Od razu zniechęciło mnie to.

 

Możesz własnoręcznie doszyć jakąś bonusową szlufkę, która pozwoli przymocować ustnik. Najlepiej strzel fotę, będzie można coś wykmbinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...