Skocz do zawartości

[wycena roweru] Peugeot Course - klasyczna szosa.


ThyLight

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

W wakacje zeszłego roku zanabyłem taki rowerek po 2 latach szukania klasycznego Peugeota. Odświeżyłem go, wymieniłem smary i tak go sobie czasem objadę. Zastanawiam się nad sprzedaniem tego i kupnem używanego Tribana bo zwyczajnie jest mi szkoda tego Peżocika. Odpryski lakieru czy przetarcia mnie nigdy nie interesowały, a przy tym rowerze boli wszystko:)

 

Więc tak, rower jest z początku lat 80, wg poprzedniego właściciela 81/82r. Podobno rower został sprowadzony z zachodu i wiele lat stał w garażu co widać było po ubytkach lakieru, które zwyczajnie zabezpieczyłem pierwszym lepszym lakierem do paznokci w najbardziej podobnym kolorze. Suport prawdopodobnie jest francuski, nie sprawdzałem osobiście ale wiek na to wskazuje.

 

Trochę danych:

Rama 56 albo 57cm (jutro dokładnie pomierzę bo gdzieś mi taśmę wcieło).

Przerzutka przód simplex, tył Sachs (też był simplex ale uszkodziłem).

Piasty Maillard

Obręcze Rigida Superchromix

Pedały Lyotard

Hamulce z logiem peugeota więc nie wiem co to.

Klamki Mafac

Manetki Simplex

Siodło peugeot (na fotce Selle)

Zaciski kół Spidel

Mostek Puch (długi)

Korby Peugeot

 

Jak na razie od siebie dodałem opony KLS Horizon 700x23c

Owijka, której marki nie pamiętam ale chyba z jakimś płazem na opakowaniu

 

Do zrobienia jeszcze klocki, linki, pancerze. Przyda się też centrowanie koła z tyłu bo czuć pionowe bicie.

 

Ile mogę/powinienem wołać za ten rower? Fotki niestety kiepskie ale jakieś są.

 

Fotki z garażu forumowego

http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/7020-peugeot-rennrad-course/?tab=images

 

Na tej wygooglowanej fotce widać dokładny kolor roweru

http://www.mytenspeeds.com/My_TenSpeeds_1/Bicycles_Table/Canadian_Bicycles/Peugeot_Bicycles/Peugeot_Course_Mine/PCourse_Mine_Art_FullSide_2.jpg

 

 

 

Edytowane przez ThyLight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...