Skocz do zawartości

[kolarzówka] Do 2500zł, lekka i dobra


Cooler

Rekomendowane odpowiedzi

Elo^^

Mam w planie zakup kolarzówki coś w granicach 1500 2500 zł, poleciłby mi ktoś mieszczacą sie w przedziale cenowym, lekką i dobrą kolarzówke?

 

P.S. Chetnie posłuchałbym tez rady która firma ma dobre i lekkie kolarzówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używana (w dobrym stanie) na pewno Ci wyjdze taniej na średniej klasy osprzecie (mówimy oczywiscie o tym przedziale cenowym).

 

Jeśli chodzi o nowy sprzęt to skorzystałbym z promocji i kupił tą kolarzówkę:

 

http://www.skiteam.pl/archiwum/2005/?off=l...id_produktu=114

 

Niestety nie znam jej wagi, gdyż nie podali na stronie. Kwestia też czy akurat będzie rozmiar pasujący dla Ciebie.

 

Na rynku jednak jest dość duży wybór rowerów szosowych do 2500 zl wiec musialbys po prostu przejrzeć wszystkie firmy, wybrac kilka modeli, które przyciągneły twoją uwagę i potem może podać je na forum pod ocenkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img97.imageshack.us/img97/4343/photo0001fo2.jpg

 

ta kolazowke sprzedaje chlopak z miejskiego klubu triathlonowego, ogolnie mysle ze dbal o nia :blush: o ile pamietam tam jest osprzet 105, a chce za nia 1200zl bez pedalow. nie wiem tez nic na temat wagi, moge dowiedziec sie informacje jakie cie interesuja.

 

a ten lemondzik tez ekstra, on jest sprzedawany z pedalami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak jeździł w klubie to moze juz miec sprzęt "zajechany" kilometrami a nie niedbaniem. Jednak musze powiedziec, ze za 1200 zl to serio kusząca cena nawet jakby jakis mniejszy element trzeba bylo wymienic.

 

Co do lemondzika to fajny ma, chodz troche krótki jak dla mnie. Wg mnie wygodniejsze są dłuższe z podniesioną końcówką (cos takiego - http://www.allegro.pl/item121920024_super_...triathlon.html). Dobra, ale w sumie to nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak nie 105 :)

 

KELLYS ######VO RACING 700

p.tył SORA

p.prz SORA

klamkomanetki SORA

korba DURABI TRACER

tryb SORA

siodło BIANCHI

sztyca ZOOM ALU

mostek/stery UNO

kiera UNO

koła KELLYSOWSKIE

oponki MICHELIN PRO RACER CARBON

hamulce TEKTRO

widelec Kelly's aero alu

 

waga ~9.4

 

wyglad atrakcyjny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meridy są dość tanimi rowerumi wiec to ich plus, teraz tez maja duze promocje (widzialem obnizki nawet o 800-1000 zl na nowych rowerach). Co do jakości to sam nie posiadam roweru tej firmy, ale przejrzyj w tym forum inne temat bo jak widzialem to wiele osób ma właśnie od niej sprzet. Zajrzyj też do dzialu o teście sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co na przykład? w tych cenach nie kupisz nic porządniejszego. Za tę cenę to maximum Shimano Sora albo Campa Xenon. Ewentualnie można znaleźć coś na wyprzedaży. Ja bym pomyślał o Meridzie, Scott, Kellys, MBK, albo BH... a wogóle to wejdź na www.forumszosowe.prv.pl tam jest artykuł zeskanowany z jakiegoś czasopisma w którym jest test rowerów do 3000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3000zl kupilbym to:

 

http://bike-center.home.pl/product_info.php?products_id=202

 

pogadalbym z nimi, i bez doplaty bym jeszcze pedaly dostal 105 :)

 

a inne to tak jak mowisz, max sora do 3k (i to nie zawsze :huh: ). druga sprawa ze 2500zl a 3000zl to tez jest duza roznica... a trzeba kupic jeszcze pedaly+buty... a te tanie nie sa :P

 

znajomy ma ten rower:

http://www.bikeman.pl/product_info.php/products_id/431

 

i mowi ze spisuje mu sie rewelacyjnie :) bardzo chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo^^

Mam w planie zakup kolarzówki coś w granicach 1500 2500 zł, poleciłby mi ktoś mieszczacą sie w przedziale cenowym, lekką i dobrą kolarzówke?

 

P.S. Chetnie posłuchałbym tez rady która firma ma dobre i lekkie kolarzówki.

zobacz b. dobre kolarki w suer cenach . www.rowerybydgoszcz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego kellysa chciałem kupić aczkolwiek jeszcze niemam tyle kasy bo tatko mi djae na 18 coś moze z 500 zł nio ale to i tak mi braknie z 500 ;/ moze by mi dał coś chrzestna troche i by było ;/ ale jest znowu ale S to chyba na jakiegoś przedszkolaka ;( ja musze miec L najlepiej rama długosci około 56 cm a za 2200 zł wziąłbym od ręki wszędzie go szukałem za taką przystępną cenę nio ale jak niema to chyba juz w tym sezonie nie kupie w gre wchodiz jeszcze Scott za 2490 zł na Sorze carbon sztyca i carbon widelec niepamiętam jaki model ale przecena z 3100 zł chyba jeden z tańszych taki czarno biały z żółtym napisem z 2006 roku. Kellys ma dobry osprzęt i ritcheya i super design scott niezły też wygląd dobra marka nieco lepsza i bontager i pełna sora .... musze mieć jeden z tych dwuch rowerów może pod koniec września będzie mój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

Kellys Arc 1.9

W Kielcach - WSOL - jest aktualnie duża przecena (została się tylko S bodajże, jak ostatnio ok tydzień temu byłem). Przeceniony był sporo bo kosztował 2290 zł. Naprawdę warto.

 

 

wlasnie, jak generalnie nie przepadalem za kellys'ami, to akurat ta szosowke kiedys widzialem w komisie, naprawdę m sie spodobala ale niestety wtedy nie mialem tyle, zeby ja kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...