Skocz do zawartości

[hamulce szosa] do 400,- czarne.


crupez

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć w mojej szosie mam klamkomanetki 105 5800 i nie do końca fajnie hamujące szczęki Tektro R530.

Wiem, że szczęki z nowej serii Shimano 5800 - 105 i 6800 - Ultegra hamują świetnie, ale 105 mi się nie podobają, a Ultegry nie ma w kolorze czarnym.

Polecicie coś innego równie dobrze hamującego w budżecie i kolorze jak w temacie?


Nikt, nic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhm... chyba nic nie wymyślisz. Mam 105 5800. Już w parze z klamkami Claris świetnie to działało. Mój kolega jeżdżący na Ultegrze 6700 twierdzi, że jego heble działają gorzej. Chyba lepiej pogodzić się wyglądem nowych 105, bo jakość hamowania trudno będzie przebić.

 

Sam też miałem wcześniej szczęki robione przez Tektro dla Meridy. Wrzucenie 105 spowodowało kolosalną zmianę tak w sile hamowania, jak i w ergonomii działania hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIkestacja 259,- oczywiście za pobraniem :P (Bikestacja tylko dlatego, że coś jeszcze zamówiłem przy okazji, raczej unikam tego sklepu)

Strasznie nie podobają mi się oczoje*ne dwie srebrne śrubki. Coś z nimi wymodzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...