Skocz do zawartości

[Bałkany] Bałkany 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, 
Szukam towarzystwa na wyjazd ok. 3-4 tygodniowy. Chciałbym dotrzeć możliwie jak najszybciej (kolej/autobus/samolot) na Bałkany i objechac tamte tereny. Zalezy mi na zobaczeniu Serbii, Czarnogóry,Albanii i Kosowa. Jeśli uda się odwiedzić coś więcej to będzie super. Trasy ustalonej jeszcze nie mam - musze przeanalizować opcje dojazdu. Wyjazd ma być raczej niskobudżetowy, noclegi w miarę możliwości pod namiotem. Jedzenie w tanich knajpkach lub gotowanie samemu. Chcę zobaczyć krajobrazy i porozmawiać z ludźmi. Od zabytków tez nie stronię icon_smile.gif . 

Termin do ustalenia - czerwiec (preferowany) lub lipiec. 
Na ogół dobrze się dogaduję z ludźmi. Aha - mam 38 lat i troche doświadczenia w podróżach z plecakiem. W podrózach rowerowych trochę mniej ale na pewno kondycyjnie dam radę. 

Pozdrawiam 
Maciek 

P.S. W zeszłym roku nie udało mi się wyjechać więc w tym roku powracam do tego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd do Splitu autokarem ( w obie strony) z rowerem - coś koło 600 zł.

Dwa tygodnie jazdy, trudno jakoś bardzo nie oszczędzałem, ale też rozrzutny nie byłem. Ciężko mi teraz powiedzieć, ale pewnie granicach 50-60 zł na dzień wyszło. Lubię się lanego piwa napić, zjeść pizzę lub obiad w knajpie. Wodę też wolę kupować chyba, że ewidedennie czyste żródełko się znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz czasu ale miał bym kilka uwag do tej trasy. Nie to żebym całkiem odradzał ale są fragmeny, które ewidentnie są do zmiany. Może w weekend coś skrobnę. Gdzie jest start ? Jak chcesz tam dotrzeć. Jazda Jandranską Magistralą ze Splitu aż do Dubrownika to słaby pomysł..i nie tylko o rucj samochodowy chodzi. Jeśli przez Makarską lecieć to grzech na Sv Jurę nie wjechać :)   i dalej też mam rady..ale to później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jeśli chodzi o szczegóły to tutaj jest trasa w formie wyjściowej.(do negocjacji

:-)) :http://www.bikemap.net/en/route/3146168-balkany-2015/. W jakim jestes wieku i jakie masz doswiadczenie w wyjazdach rowerowych? Pozdrawiam. Maciek

 

20 lat i z większych wyjazdów to jedna 6 tygodniowa wyprawa

 

Jeśli chodzi o trasę to obowiązkowo trzeba dodać wjazd na Sv Jure

 

Może podałbyś Skypa, GG, FB lub coś innego żeby łatwiej się komunikować na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...