Skocz do zawartości

[do 1400] MTB dla początkującego


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie jest taki jak w Twoim ostatnim linku. Źle sprawdziłem poprzednio.

 

Co do tego czy jest żałośnie słaby czy nie to:

1) na pewno jest lepszy od tego co miałem dotychczas

2) do momentu kupna wypowiedziały się tylko 2 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @@gtb polecił Ci model Rambler 3.0 2015 w cenie 1650 zł, w której mało który rower oferuje amortyzator XCR 32. Za 1650 zł jest to dobra oferta, jednym słowem opłacalna. Nowy model z 2016 roku ma już z przodu zwykły uginacz który pakują w rowery za 1200 zł i kupno go w cenie katalogowej (2750 zł) jest kompletnie nie opłacalne - można w tej cenie dorwać lepszy rower.  Na Twoim miejscu kupiłbym Ramblera 3.0 2015 w innym sklepie, skoro w tym co pytałeś go nie ma, na Allegro było ich kilka w dobrych cenach. Nie wiem, za ile go kupiłeś tego Rambler 3.0 2015, jeśli tyle samo co za starszy model - 1650 zł - to niech już będzie, amortyzator się kiedyś wymieni, ale lepszym rozwiązaniem byłoby jednak kupno 2015. 

 

Jak już go masz to jeździć i się nie przejmować moją opinią  :thumbsup:   :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Ramblera kupiłem za tyle, za ile był ten z 2015r.

 

GTB polecił mi Ramblera 3.0, więc stwierdziłem, że Rambler 3.0 to Rambler 3.0. Rowery nie są moją specjalnością, więc nie mam pojęcia na co patrzeć. Stąd temat w którym właśnie piszemy.

Było tych z 2015 roku kilka, ale wszędzie gdzie pisałem to pozostawały ramy 21" co do mojego wzrostu byłoby nieodpowiednie.

Tego już mam, nie będę go odsyłać, ani wymieniać. Co najwyżej mogę go wystawić na sprzedaż. Tylko, że to bez sensu.

 

Z drugiej strony, nie jestem zawodowcem, półzawodowcem, czy nawet zaawansowanym amatorem. Jak łyknę bakcyla, to uzbieram na rower, przy którym Rambler to Wigry III :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...