Skocz do zawartości

[Problem]Lożyska kulkowe


Moorangs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczow, zakupilem kola 
http://allegro.pl/kola-26-rodi-excalibur-dh-2015-czarne-kaseta-89-10-i5264698503.html
Wszystko by bylo pieknie gdyby nie to, ze kola nie chodza tak lekko jak u kolegi. Strasznie slaba sie obracaja, je sie jakos reguluje czy cos? u kolegi jak sie zakreci reka, to z minute sie  kreca a u mnie nawet to nie trwa 5 sekund. Jak je wyregulowac lub co zrobic zeby zadzialaly? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moorangs nie obraź się ale zamiast kół kup sobie słownik ortograficzny i przeczytaj regulamin jak pisać tematy.

 

A co do Twojego pytania to nie trzeba nigdzie czytać, wystarczy na zdjęciach zobaczyć. Dodatkowo sorry ale te koła to jedno wielkie gówno, myślę że koła od ciągnika bardziej gładko się toczą niż te złomy z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A luzowałeś też nakrętkę pod uszczelką?

 

On pewnie wziął dwie 17 i kręcił tylko tymi co widać no bo w środku siedzą maszyny :-) według kolegi.

Co do twojej wypowiedzi, kola sa dobre, nie potrzebuje kół za 600zl, albo i wiecej do roweru za 1000zł.

 

masz rację, kół może nie potrzebujesz, jednak słownik dalej jest Ci potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie krecilem tak, az takim idiota to nie jestem xD 

Mam kasete 7 rzędową i nie chce kupywac nowej, a da sie kupic.
 

 

Wiec musze tylko dokupic redukcje i powinno byc po sprawie.
Ile mozecie toczyc jeden błąd, moja wina napisalem temat i nie doczytalem co kupilem. Sprzedawca mnie troche oszukal, ale kolo teraz chodzi idealnie i tak jak powinno. Nie bede mial problemu z regulacja, jesli sie poluzuje. 
W sumie na plus dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy opsie glownym na samej gorze, jest napisane że:

rodzaj piasty:

maszynowa

Jestes typowym napinaczem... placze gdzies, ze kupilem lozyska kulkowe? nie, wiec sie nie spinaj i opusc ten temat, bo nie pomagasz a szukasz dziury w calym :) Ale tacy ludzie drażnią.
Pomylilem sie przyznaje, ale ile mozna toczyc jeden temat. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Takie koła nigdy nie będą się kręciły równie lekko jak maszyny.

2) Fakt że sprzedającemu należy się co najmniej kop w d...

 

Zamiast zmienić nagłówek dodał małą notkę na dole. Nieuczciwe zachowanie.

Nie wspomnę już że dopisek DH, x4 w opisie zastosowania kół tylko dlatego ze tak pisze na obręczach jest totalną niekompetencją bądz naciągactwem.

Jak można tytułować coś DH budując koła na najbardziej szmaciarskich piastach jakie istnieją.

 

Do DH nadają się tak jak Syrena do wyścigów F1.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się do błędu. Faktycznie nie zwróciłem uwagi na samą góre. Czytałem tylko opis samej aukcji i tam nie ma nic o maszynach.

 

Jednak kolego,

 

REGULAMIN, PUNKT 2, G cytuję "g ) Posty skrajnie źle założone, niedbale, z błędami ortograficznymi będą usuwane od razu."

 

człowieku Ty masz wszystkie posty i tematy z interpunkcją na poziomie przedszkolaka, źle pozakładane tematy, również z błędami, ile Ty masz lat? Piszesz mi że jestem pieniaczem, ok masz rację jestem. Ale prowadzę inne forum (z innej dziedziny) i takich jak Ty wykopuje się od razu na zbity pysk a w prezencie dostaje taka osoba zniżkę 5% do księgarni na słownik ortograficzny i poprawnej polszczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy opsie glownym na samej gorze, jest napisane że:

rodzaj piasty:

maszynowa

Jestes typowym napinaczem... placze gdzies, ze kupilem lozyska kulkowe? nie, wiec sie nie spinaj i opusc ten temat, bo nie pomagasz a szukasz dziury w calym :) Ale tacy ludzie drażnią.

Pomylilem sie przyznaje, ale ile mozna toczyc jeden temat. 

Drażnią analfabeci. Dotarło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, sam sobie dałem rade. Moj błąd, ale nadal nie rozumiem gdzie robie bledy ortograficzne? Oprócz tych wszystkich polskich znakow ;) Dostalem ostrzezenie, bo jakis niedoedukowany osobnik wywnioskowal, ze nie stawianie kropki nad "z" w slowie np. zezucha to nie "ż".
Co za glupota na tym forum. Jesli silnik sam by poprawial bylo by lepiej, a nie bede dla jakiegos mangokretynów poprawial kazdej kreski :)
Kola prezenetuja sie wyśmienicie, tylko na tym mi zalezalo. Wstawilem podkladke, kaseta takze sie trzyma, oczywiscie wlasnej roboty, bo nie bede marnowal na glupia czesc 15zl. Nikt tutaj z was nie pomogl, a jedynie czepia sie jakiejs zasady ktora nie ma zadnego sensu. Tyle z moje strony, czesc, siemanko, i zmiencie zasady, ktore nie maja sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają.
 

nadal nie rozumiem gdzie robie bledy ortograficzne?

 
 

niedoedukowany osobnik wywnioskowal, ze nie stawianie kropki nad "z" w slowie np. zezucha to nie "ż".

 
To słuchaj, ja jako ten "doedukowany" :P wstawiłem sobie te kropki. I wiesz co? Dalej źle: http://sjp.pwn.pl/sjp/rzezucha;2518697.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło o ciebie, lecz o Pablo czy jakoś tak. Co za porażki z was sa, nadal tloczycie ten temat. Ale macie dalna XD zmywam się z tego forum i nie chce mieć styczności z tak zana społecznością rowerowa.

Nie chodziło o ciebie, lecz o Pablo czy jakoś tak. Co za porażki z was sa, nadal tloczycie ten temat. Ale macie dalna XD zmywam się z tego forum i nie chce mieć styczności z tak zana społecznością rowerowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...