skimir Napisano 9 Grudnia 2015 Napisano 9 Grudnia 2015 Witam Jakie macie doświadczenia z okularami rowerowymi (sportowymi) które mają możliwość zamontowania w zintegrowanej oprawce szkieł korekcyjnych? Jaki model byście polecili? O ile w ogóle jest to warte uwagi... Nie ma problemu z parowaniem pomiędzy szkłami? Jak z czyszczeniem i ogólną wygodą używania?
bbc Napisano 10 Grudnia 2015 Napisano 10 Grudnia 2015 Mam i uzywam Accent Onyx i jestem zadowolony. Ale oczywiscie lepszym i wygodniejszym rozwiazaniem sa soczewki kontaktowe i dowolne okulary. Byl nie tak dawno podobny temat wiec poszukaj i poczytaj.
skimir Napisano 10 Grudnia 2015 Autor Napisano 10 Grudnia 2015 Soczewki też mam ale jakoś nie zawsze mi się chce ich używać :-)
Sol Napisano 10 Grudnia 2015 Napisano 10 Grudnia 2015 Mam Shimano S70X. Wygoda ok, jest więcej dłubania z czyszczeniem, nie parują. Nie wiem czy to przez szkła czy przez sposób ich mocowania, ale przez pierwszych parę chwil dają wrażenie bycia w szklanej kuli. Mi to nie przeszkadza i przechodzi, ale jestem sobie w stanie wyobrazić ludzi którzy będą czuli inaczej. Rozwiązanie dla tych co nie mogą przeprosić się z soczewkami (czyli dla mnie). Inni nie muszą
dywyn Napisano 10 Grudnia 2015 Napisano 10 Grudnia 2015 Używam http://www.rudyproject.com/magster.html + korekcyjne oprawki rx. Tani zestaw to nie jest, ale sprawdza się dobrze. Oprawki i szkła Rudy są bardzo wytrzymałe o czym miałem okazje się przekonać przy wypadku na wyścigu szosowym (prędkość 50+). Okulary uderzyły bardzo mocno w asfalt i nadal są całe. Ważą wraz z oprawką korekcyjną i szkłami 35 gramów.
wawry Napisano 14 Grudnia 2015 Napisano 14 Grudnia 2015 Witam Jakie macie doświadczenia z okularami rowerowymi (sportowymi) które mają możliwość zamontowania w zintegrowanej oprawce szkieł korekcyjnych? Jaki model byście polecili? O ile w ogóle jest to warte uwagi... Nie ma problemu z parowaniem pomiędzy szkłami? Jak z czyszczeniem i ogólną wygodą używania? Ja osobiście wolę soczewki, ale... gdybym miał brać teraz okulary, to rozejrzałbym się na aliexpress i wziął jakiejś chińskiej firmy. Jakieś nawet fajne modele z wkładkami do szkieł korekcyjnych też widziałem. Możesz spojrzeć u tych sprzedających http://rockbros.aliexpress.com/store/group/Cycling-Sunglasses/108220_257512305.html http://www.aliexpress.com/store/group/Eyewear/434036_255579779.html
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.