Skocz do zawartości

[Chwyty] Jakie lock-on wybrać?


Ychu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam możliwość edycji więc piszę nowego posta, proszę o sklejenie tych dwóch postów. Jak wcześniej pisałem, zamówiłem te chwyty: chwyty skręcane
 Podsumuję tak: chciałem oszczędzić, a tu ****. Może zacznę od pozytywów: są bardzo cienkie, ale że mam stosunkowo małe dłonie to mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Pojawił się ból ręki na "poduszce przy kciuku", ale to akurat całkowicie naturalne (w końcu pierwsza jazda). Antypoślizgowość jest świetna, ręce (rękawiczki) bardzo dobrze się trzymają. Co do negatywów: obejmy są katastrofalne. A raczej ich gwinty. Montując je zerwałem gwinty z dwóch obejm, tak więc mam teraz chwyty skręcane na jedną obejmę. Lepsza gwinty są w chińskich zabawkach. Dlaczego najgłupszy pomysł? Dokładając 20 zł więcej miałbym chwyty authora w lokalnym sklepie, też skręcane na dwie obejmy. Nigdy więcej gratów do roweru z allegro, ewentualnie markowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś doszedł Accent comet 2d , zamówiłem wersje 125 mm. Niebieska guma dość miękka , z otworami za to czarna aż klei się do palców. Nie jeździłem jeszcze na nich ale jak by co dam znać. Cena znośna. Na kierownice wchodzą bardzo ciężko , ale założyłem korek z jednej strony z drugiej wlałem wodę i potrząsałem chwilę to weszły gładko. Nie obracają się na niej. Trochę mi się ciasno zrobiło ale to nic. Puki co mogę polecić jak za 18 zł (na cyklotur). 

 

4gzNDYw.jpg

mjdcDTs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...