Skocz do zawartości

[łańcuch] na jaki wymienić


eryk_wiking

Rekomendowane odpowiedzi

Na obecnym łańcuchu mam już zrobione 900 km i za 100 km wypada go wymienić (chyba).

Za bardzo nie wiem na jaki jaki model mam go wymienić bo komponenty są różnych firm

korba Truvativ Firex GXP

kaseta Suntour CS-PF41

przerzutka t deore RD-M510

przerzutka p acera FD-M330

łańcuch KMC prawdopodobmie model Z82 (przypuszczam że jakiś średni)

jaki łańcuch polecacie ? nie zabardzo orientuje się, czy tu pasują twarde czy miękkie ? na nadmiar kasy nie narzekam, ale wole teraz wydać na łańcuch niż potem wymieniać kasete i zębatki

 

* wczoraj stworzyłem podobny temat ale coś nie moge go odnaleźć, może jest to wina mojego kijowego połączenia z netem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecnym łańcuchu mam już zrobione 900 km i za 100 km wypada go wymienić (chyba).

Za bardzo nie wiem na jaki jaki model mam go wymienić bo komponenty są różnych firm

korba Truvativ Firex GXP

kaseta Suntour CS-PF41

przerzutka t deore RD-M510

przerzutka p acera FD-M330

łańcuch KMC prawdopodobmie model Z82 (przypuszczam że jakiś średni)

jaki łańcuch polecacie ? nie zabardzo orientuje się, czy tu pasują twarde czy miękkie ? na nadmiar kasy nie narzekam, ale wole teraz wydać na łańcuch niż potem wymieniać kasete i zębatki

 

* wczoraj stworzyłem podobny temat ale coś nie moge go odnaleźć, może jest to wina mojego kijowego połączenia z netem :|

Mówią, że łańcuch powinien być o klasę niższy od całego napędu, czyli w twoim przypadku gdzieś altus/acera ewentualnie coś srama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...