Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia nie mam bo oddane już na reklamację. Jak dla mnie nogawki były ciut krótsze od zwykłych droższych, ale to minimalnie. Waga 70 kg - dość szczupły jestem. Przylegały świetnie, nic nie cisnęło. Zdjęć niestety nie posiadam. Swoje niebieskie z napisem bike po boku kupiłem za bodaj 55 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 4.04 w Biedronce "garść" akcesoriów: lampki pozycyjne, liczniki, kaski, torebki pod ramę/siodło. Jest też reflektorek z dwiema funkcjami montażu: na kierownicę lub jako czołówka. Wg. opisu dioda CREE 5W, strumień 250 lm, tryb ciągły, mocny i strobo. Nic nie piszą o pojemności zastosowanego aku li-ion...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojemność ogniwa li-ion będzie pewnie w okolicach 60% pojemności ogniw markowych. Szału nie ma ale i też nie ma tragedii. Kupiłem kiedyś w biedronie powerbank na li-ion z zamiarem wydłubania ogniw, zrobiłem pomiary - wyszło niewiele ponad 2000mAh (18650).

 

Co do stojaka z Lidla - niezły. Już sama waga opakowania zaskoczyła pozytywnie, trochę stali w to włożyli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojemność ogniwa li-ion będzie pewnie w okolicach 60% pojemności ogniw markowych. Szału nie ma ale i też nie ma tragedii. Kupiłem kiedyś w biedronie powerbank na li-ion z zamiarem wydłubania ogniw, zrobiłem pomiary - wyszło niewiele ponad 2000mAh (18650).

 

Co do stojaka z Lidla - niezły. Już sama waga opakowania zaskoczyła pozytywnie, trochę stali w to włożyli.

Stali może i trochę użyli, ale wszystkie połączenia plastikowe, dlatego trzeba uważać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem.

Przez chwilę zastanawiałem się czy nie dało by się dobrać uchwytów stosowanych w konstrukcjach estradowych (oświetlenie, nagłośnienie). Tam można dobrać wiele różnych końcówek, przegubów - wszystko robione dosyć solidnie bo to kwestia bezpieczeństwa i na różne obciążenia - są z tworzywa lub z aluminium.

Kwestia tylko średnic. Byłby taki tuning stojaka jakby coś pękło albo okazało się za słabe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 4.04 w Biedronce "garść" akcesoriów: lampki pozycyjne, liczniki, kaski, torebki pod ramę/siodło. Jest też reflektorek z dwiema funkcjami montażu: na kierownicę lub jako czołówka. Wg. opisu dioda CREE 5W, strumień 250 lm, tryb ciągły, mocny i strobo. Nic nie piszą o pojemności zastosowanego aku li-ion...

Jest już gdzieś gazetka w sieci, bo nie mogę znaleźć...

Znalazłem w sumie nic ciekawego, może prócz tel latarki opisanej wyżej. Ale i tak produkt nie dla mnie :-P

Edytowane przez hanus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś zastanawiałby się nad zakupem licznika z biedronki za śmieszną cenę 16,99 to polecam :) Rok śmigania czy to w deszczu, czy też w śniegu - działa bez zarzutów. Co do dokładności pomiarów to w tej kwestii też mogę co nieco powiedzieć. Testowałem 3 liczniki swojego czasu, jakieś 2 z decathlonu ze średniej półki cenowej oraz ten biedronkowy (wszystkie przewodowe). Produkt za śmieszną cenę 16,99 nie odstawał z dokładnością od droższych konkurentów  :D 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt dzis z Radomiu już tez nie było stojaków,w sumie bylo tylko kilka sztuk ,wiec szybko się rozeszły. Co śmieszne ludziska kupują te stojaki a potem sprzedają za większą cenę,sam widziałem ofertę na allegro (do tej pory chyba jest) gdzie koleś chce za ten stojak 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba daleko szukać, na olx jest przynajmniej kilka z lidla, nawet zdjęcia są te same, sprzedawane drożej o ok, 20-30 zł i więcej.

 

http://olx.pl/oferta/stojak-statyw-rowerowy-serwisowy-montazowy-uchwyt-na-rower-gratis-CID767-IDeOull.html#93838f806b

 

http://olx.pl/oferta/nowy-stojak-rowerowy-serwisowy-powerfix-gwarancja-3-lata-CID767-IDeL4R9.html#93838f806b

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...