Skocz do zawartości

[wycieczki] beskid śląski i żywiecki


rurokura

Rekomendowane odpowiedzi

halo!

od jutra siedze w beskidzie żywieckim; konkretnie węgierska górka

codziennie planuje jeżdzić tam po górach ,bede tam conajmniej tydzień ,a moze więcej

moje średnie dzienne przeloty 50-70 km, ale jeśli jeżdzisz wiecej to też powinienem dać rade :)

 

zatem jeśli ktoś ma ochote przejechać sie wspólnie gdzieś po górach to zapraszam ,miło bedzie sie przejechać niesamemu

 

od jutra jedyny mozliwy kontakt ze mną to telefon: 696 832 256 adam ,dziś mozna kontaktować się jeszcze tu

 

start wycieczek u mnie -najlepiej w.górka ,zywiec ,i okolice

czas:jak najwcześniej ,ale 10 rano też moze być ,koniec wieczorem ,, no chyba ze masz śpiwór ,mate ..mam namiot, wiec mozna nocowaćgdzieś po lasach

plan wycieczki .. mam kilka pomysłow ,masz swój to podaj

 

pozdrawiam

ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo!

od jutra siedze w beskidzie żywieckim; konkretnie węgierska górka

codziennie planuje jeżdzić tam po górach ,bede tam conajmniej tydzień ,a moze więcej

moje średnie dzienne przeloty 50-70 km, ale jeśli jeżdzisz wiecej to też powinienem dać rade :)

 

zatem jeśli ktoś ma ochote przejechać sie wspólnie gdzieś po górach to zapraszam ,miło bedzie sie przejechać niesamemu

 

od jutra jedyny mozliwy kontakt ze mną to telefon: 696 832 256 adam ,dziś mozna kontaktować się jeszcze tu

 

start wycieczek u mnie -najlepiej w.górka ,zywiec ,i okolice

czas:jak najwcześniej ,ale 10 rano też moze być ,koniec wieczorem ,, no chyba ze masz śpiwór ,mate ..mam namiot, wiec mozna nocowaćgdzieś po lasach

plan wycieczki .. mam kilka pomysłow ,masz swój to podaj

 

pozdrawiam

ja

na jednodniowy wypad sie pisze;) mozna jechac np. na gore zar;p ladne podjazdy sa i jeszcze lepsze zjazdy;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...