Skocz do zawartości

[Zakupy] Jak złożyć w miarę tani rower


wolf23

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do was bo trochę się pogubiłem rowerem głowie jeżdżę  na długie wycieczki i oczekuje wygody i szybkości  jak by tak na % powiedzieć to jest to 90% drogi a 10% jakiś lasek czy inne drogi  i teraz właśnie nwm trekking czy cross no i jak mówicie że nie warto  kupować w tej cenie to poczekam do następnego roku  bo teraz już nie będę jeździć  tak daleko nie wygodnie mi na tym MTB   i  myślę że tak do kwoty 1000 coś zł będę w  stanie już coś porządnego kupić  już na rajdy się nie wybieram tym rowerem czas go komuś dać albo do piwnicy zanieś przekonałem się o tym jak do ogrodzienca jechałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Odpowie ktoś ? Potrzebuję roweru na długie trasy ma być wygodny i w miarę szybki 
 

 

Podejrzewam że już nikomu się nie chce czytać twoich postów. Naucz się używać znaków interpunkcyjnych , w takiej formie jakiej piszesz to nie raz ciężko Cię zrozumieć. 

Co do roweru , to jeżeli jednak czasami będziesz jeździł po lesie czy jakiś polnych drogach, to ja bym na pewno wybrał crossa. W cenie do 1000 zł to sądzę że rower który podał Ci Endrju będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zgodzić nie mogę, bo może i w przypadku najtańszych rowerów tak jest to u poważnie podchodzących do sprawy producentów rower trekkingowy i crossowy różni się wyraźnie geometrią ramy.

 

Crossowy jest bardziej sportowy, więc będzie się miało na nim wyraźnie bardziej pochyloną pozycję niż na trekkingu gdzie siedzi się jak na fotelu czasem. Koło przednie w crossie jest już zwykle na tyle dociążone, że wprawiony jeździec poradzi nim sobie w terenie tam, gdzie trekking już by dawno "dęba" stanął.

 

Trekking ma być wygodny przede wszystkim, a cross ma być szybki i jak najbardziej unwersalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...