Skocz do zawartości

[Zakup roweru] Przerzutki w piaście. Kross Inzai? WARSZAWA!


crun

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

 

przymierzam się do wymiany mojego GF Wahoo 2010 na coś bardziej miejskiego. Jestem zdecydowany na rower z Alfine 8. Znajomy jeździ od lat na Streescraperze - przerzutki i ogólnie super, ale geometria ramy mi jakoś słabo podpasowała.

 

Niestety, przerzutki w piaście to jakaś ekstrawagancja i wybór jest bardzo mały a dostępność w stolicy - praktycznie zerowa.

 

W każdym razie, pytania mam następujące:

 

1) Kross Inzai 2013 za ok. 2200zł czy może Kross Inzai 2015 za ok. 2600zł? Jak wygląda różnica w komponentach pomiędzy poszczególnych rocznikach? W 2014 nie udało mi się w ogóle znaleźć w rozmiarze L.

 

2) Orientuje się ktoś, gdzie mogę dostać Inzai w rozmiarze L (186cm wzrostu - na inne rozmiary raczej nie ma co patrzeć?) w Warszawie i się nim przejechać?

 

3) Może jakiś inny, podobny rower z przerzutkami w piaście? Budżet w okolicah 2500zł, najchętniej mniej. Wiem, że są Cube ma Hyde Race, który prezentuje się bardzo fajnie, ale 4000zł za rower na pewno nie dam. Koniecznie zależy mi na przymiarce i zakupie w Warszawie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, będę go miał na uwadze.

 

W zasadzie prawdopodobnie dopiero na przyszły sezon kupię nowy rower - tzn. jakby Inzai 2014/2015 21" był gdzieś od ręki w Warszawie do przejechania i kupienia w rozsądnej cenie, to pewnie bym się teraz skusił.

 

Poza Orkan 6.0, Hyde Race, Inzai znajdzie się coś jeszcze na Alfine? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...