Skocz do zawartości

[testosteron] czy Landis koksował ?


paweł żurek

Rekomendowane odpowiedzi

Na najwyższym poziomie i tak już jest to wyścig technologiczny. Coraz lepsze sposoby treningu i wypoczynku dieta doprowadzona do granic absurdu, odżywki. Czy tak naprawdę farmakologia nie poprawiła by jakości życia sportowców nie wpływając pozytywnie na ich zdrowie ? Czy zawodnik uprawiający dyscyplinę wytrzymałościową na najwyższym poziomie czy zresztą każdą inną nie jest narażony na utratę zdrowia? Przecież sport wyczynowy to kalectwo i to nie tylko z dopingiem. Ja myślę, że farmakologia np. w tym wypadku testosteron poprawia jedynie szybkość regeneracji. Czy ktoś z was zrezygnował by ze stosowania gipsu przy złamaniu przecież on też tylko ułatwia gojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewne wątpliwości...

 

Po tym jak przeczytałem jak się zachowywali organizatorzy TdF wobec Armstronga, jak przeczytałem że w dziwnych okolicznościach zabrakło dla niego zaproszenia na tegoroczny TdF nie zdziwiłbym się jakby ktoś podmienił próbki tak by Landis został zdyskfalifikowany...

 

Ale z drugiej strony, skoro jak Landis mówił że u niego podwyższony poziom testosteronu to norma to dlaczego wcześniejsze badania tego nie wykazały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...