Skocz do zawartości

[team] Radon Team


Road_King

Rekomendowane odpowiedzi

Posiada ktoś Radona ZR Team 7.0 lub 6.0 (2009-2010rok) z woj. Lubuskiego(woj. dolnośląskie tez morze być)w rozmiarze ramy 20 lub 22 i dałby sie przymierzyć? bo zostaje mi zamówienie Radeona przez internet a boje sie zeby rama była nie za mała albo za duza . Byłbym bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś Radona ZR Team 7.0 lub 6.0 (2009-2010rok) z woj. Lubuskiego(woj. dolnośląskie tez morze być)w rozmiarze ramy 20 lub 22 i dałby sie przymierzyć? bo zostaje mi zamówienie Radeona przez internet a boje sie zeby rama była nie za mała albo za duza . Byłbym bardzo wdzięczny

 

A może ma ktoś w Polsce taki rower ?? i dałby wsiąść zobaczyłbym czy pasuje mi rama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cube=radon

ta sama fabryka ram

 

A co do opon jakie kupiłem Rockety okazały się totalnym niewypałem, za delikatne na opone napędową. Na 2 maratonach złapałem laczka i do tego na XC gałąź przeszła na wylot, a dziś jak je zmieniałem to wyjąłem jakiś drobny kamyszek z opony.. Podobno ROny powinno się kupować w wersji performance na tył, są wytrzymalsze. Teraz bede montował Geax Saguaro TNT na Mavicu X317, może sie uszczelni :thumbsup:

 

Poza tym, chyba znowu bede skracał mostek, mam 182cm i ramę 18', mostek 120mm. Teraz czas testowania 110 bo na XC mam za bardzo rozciągnięta pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Ładny bike, HTHT :)

 

Ja dojeżdżam od 4ech latek praktycznie tą samą koncepcję, co Twój, tylko że z anodą zamiast lakieru :)

 

http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/1964-radon-zr-litening/page__tab__main

 

dlatego uznałem że podobna koncepcja, bo przy 20" mam podobną długość główki sterowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy - mam mały problem - kupiłem żonie rower http://www.radon-bikes.de/xist4c/web/ZR-Lady-6-0_id_20529_.htm i niestety machnęli się chyba przy montażu - do tylnego hamulca wstawili adapter Shimano SM-MA-F180P/S z napisem "fi180 rotor only".

Oczywiście tarcza jest o średnicy 160 ...

Skutkuje to tym, że klocek nie pokrywa się dokładnie z tarczą - wystaje na zewnątrz jednocześnie pozostawiając część tarczy nie tkniętą ... z przodu jest 180'ka i klocek idalnie pasuje ...

 

Pisałem do Radona na 2 adresy:

info@bike-discount.de i info@bike-discount.de ale mnie olewają ... jak tak ma wyglądać ich gwarancja to ja dziękuję ;-((

 

Ktoś ma pomysł jak ich "przycisnąć" żeby sie zajęli tynm tematem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...