Skocz do zawartości

[buty] Sidi Blaze


Mathieu

Rekomendowane odpowiedzi

Sportwe buty MTB

 

Zapinane 2 paskami z rzepem. Buty uszyte ze sztucznej skóry. Specjalnie wzmocniona pięta trzyma stopę we właściwej pozycji i zapobiega deformacji buta w czasie ekstremalnej jazdy. Elementy odblaskowe na pięcie. Wyposażone w sztywną i trwałą podeszwę MTB Competition z agresywnym protektorem, z przodu dwa gniazda dla kołków, kompatybilną z wszystkimi typami pedałów zatrzaskowych. Czarne, stalowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 tys km moje juz powinny miec.

Sa super. Na pcozatku wszysycy mi mowil ze bedzie mi brakowac 3 rzepa, nieprawda. 2 rzepy w zupelnosci wystarczaja. Po tych 4tys wogole nie widac zadnych sladow zluzycia. Sa bardzo przewiewne co nie zawsze musi byc plusem, ale w te upalne lato swietnie sie jezdzilo bez skarpet. Sa bardzo sztywne, ale spokojnie moge w nich przejechac trase 100km i nie nazekam na stopy. Jak cos sobie przypomne to dam jeszcze znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość BarteX88

Właśnie mam zamiar kupić sobie takie buty. Czy jest ktoś w stanie napisać jak sprawują się po przejechaniu kilku tysięcy kilometrów ?? :)

ps. mile widziane wszelkie opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bullety, ale to chyba to samo + trzeci rzep. przejechane ponad 5k km. z zewnatrz wygladaja prawie jak nowe (jak sa umyte, co czesto sie nie zdarza :( ). podeszwa starla sie, jednak nie w takim stopniu jak sie spodziewalem. oczywiscie jestem zaskoczony na plus. sa przewiewne i sztywne. ich wlasnosci podczas jazdy nie zmienily sie. rzepy trzymaja mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również mam bullety od 2003 roku i poza tym, że są już dość mocno sfatygowane, to trzymają nogę tylko minimalnie gorzej niż na początku (rzepy nie straciły na sile, ale bucik troszeczkę się rozbił). Co do podeszwy, to ulega ona ścieraniu, ale nie widze tutaj tragedii, w końcu w tych butach powinno się jeździć na rowerze, a nie chodzić ;) Ich wadą może być cena, gdyż od Shimano dostaniemy w tej cenie bucik zapinany na dwa rzepy i klamerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam! Również jestem posiadaczem Sidi Blaze. Mam je od niedawna, przejechalem ok 200km ale buty sa bradzo dobre. Świetnie trzymaja noge mimo tego, że niektórzy narzekają na dwa rzepy. Miałem okazje jeżdzić wczesniej w miękkich butach shimano i już bym się nie zamienił :D But mam bardzo dobrze dopasowany i troszke sie rozbił w dobrym tego słowa znaczeniu. Zgubiłem tylko jedna śrubkę z przodu buta nawet nie wiem kiedy ale nie jest to grożne. Ogólna ocena buta 5+.

A co do tego, że w shimano dostaniemy model z klamrą za tą cenę to myśle ze jednak warto kupić buty firmy specjalizującej się w produkcji butów :D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...