Skocz do zawartości

[sklep] sklep.rowery.pl


_dev_

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepsko to widzę ...

 

Centralna Ewidencja I Informacja o Działalności Gospodarczej nie znajduje zarejestrowanej działalności w miejscowości Jedlicze na ul T.Rejtana 33

 

Pozdrawiam

 

EDIT :

 

Pogrzebałem bardziej :)

Jest na Rejtana 33 firma ale pod innym NIP`em niż wskazany w regulaminie.

Po NIP`ie, który jest w regulaminie znalazłem firmę zarejestrowaną na tą samą osobę ale nie ma działalności pod wskazanym adresem ...

 

hmm

 

Musisz poczekać na kogoś kto już tam kupował ... mi osobiście nie podoba się fakt kombinowania żeby znaleźć więcej informacji na ich temat ... jakby mieli coś do ukrycia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trochę nie w moim rejonie. Tzn niedaleko ale na drugim końcu województwa, raczej nie mam jak tam się znaleźć z najbliższym czasie. A co jeśli zaryzykuje i zamówię za pobraniem? Można sprawdzić przy kurierze czy nie dali przypadkiem cegieł :D? Interesuje mnie jeden rower który w szukanym rozmiarze i kolorze znalazłem tylko tu, no i cena dość przystępna. Zakup planuję dopiero za tydzień-półtorej zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

 

@rzezniol W regulaminie doczytałem że Rejtana 33 to adres do doręczeń a miejscem wykonywania działalności jest ulica Kletówki 15, więc chyba zaczyna układać się to w całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń pogadaj ... sposób kontaktu też w pewnym stopniu świadczy na korzyść lub niekorzyść sklepu.

 

Mi osobiście nie podoba się fakt że wprost po jednym kliknięciu np w "O nas" lub "Kontakt" nie widzę pełnych danych firmy która kryje się pod adresem WWW.

To powinien być już standard że dane firmy są do wyklinania w kilku miejscach na stronie włącznie z regulaminem a nie tylko w regulaminie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...