Skocz do zawartości

[Rower] Rower mtb do 4000 zł


Vordilion

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam widzę nadal powystawiane te Mustangi 29er więc nie wiem czemu miało by ich nie być.

 

Czy warto Scale 950?? Nie nie warto tak jak i nie warto brać niczego od Treka za takie ceny. Kupić rower "w promocji" za 5K na XC 32 to trzeba być frajerem i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno Marcin miał ofertę za 5200 na tego Gianta http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/xtc.advanced.29er.2.ltd/18859/76349/#specifications  Tylko mi tu nie stękać, że z hydrauliką jest to "kiepski żart". W sumie to "materiał" poglądowy jaki syf oferują inni za podobną kasę.

Edytowane przez beskid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno Marcin miał ofertę za 5200 na tego Gianta http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/xtc.advanced.29er.2.ltd/18859/76349/#specifications Tylko mi tu nie stękać, że z hydrauliką jest to "kiepski żart". W sumie to "materiał" poglądowy jaki syf oferują inni za podobną kasę.

Mustanga 2.0 baba juz nie mogła ściągnąć :-| 1.0 może by dala... Zadzwonię jutro ale coś mi nie pasi w tym romecie ale nie wiem co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mustanga 2.0 baba juz nie mogła ściągnąć :-| 1.0 może by dala... Zadzwonię jutro ale coś mi nie pasi w tym romecie ale nie wiem co...

Beskid romet 1.0 ma sztywna os z przodu? Czy tylko ja jej nie widzę?

Za 5,2k mozna tez zlożyc Rose Uprising na Rebie tylko to tez wysylkowo, z lepszymi hamulcami chyba 615 tam daja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mustang 1 czyli ten z Reconem ma obie sztywne osie i jest na pewno lepszą ofertą niż ten Scale. Z tym Giantem XTC to napisałem całkiem serio tylko pytanie czy jest nadal i jaki rozmiar. No i czy miał byś te 5200.

 

Edytowane przez beskid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mustang 1 czyli ten z Reconem ma obie sztywne osie i jest na pewno lepszą ofertą niż ten Scale. Z tym Giantem XTC to napisałem całkiem serio tylko pytanie czy jest nadal i jaki rozmiar.

Juz kolega pisał do mnie w tej sprawie ale wole nowke kupic przez zaprzyjaźniony sklep u mnie w miejscowości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam wspominałeś o ściganiu się więc jak masz jakichś "zaprzyjażniony" sklep to zapytaj czy by Ci nie wymienili manetek na XT. To jedyna rzecz w tym rowerze, którą warto wymienić. Reszty nie ma co tykać bo jest na dość wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam wspominałeś o ściganiu się więc jak masz jakichś "zaprzyjażniony" sklep to zapytaj czy by Ci nie wymienili manetek na XT. To jedyna rzecz w tym rowerze, którą warto wymienić. Reszty nie ma co tykać bo jest na dość wysokim poziomie.

Zapytam zapytam dziękuję za wszystkie rady i myślę że następny post to już będą zdjęcia nowego roweru :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość petrop

Siostra kupiła scott scale 940 za 5440zł coś mało dostałeś na niego rabat. Idzie uzyskać nawet 20 % a wtedy ten scale 950 za 4480 był by też niezłą ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...