Skocz do zawartości

[GPS] Garmin Edge 1000 - ładowanie podczas treningu?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

pilne pytanie - ma ktoś tego Garmina? Można go ładować z power banku w trakcie treningu? W sensie czy się nie włączy jakiś tryb ładowania na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale nie o to pytam. Wiem, że będzie ładował, tylko czy będzie dalej normalnie działał, bo może się np. wygasić wyświetlacz i pokazać nie wiem.. wskażnik ładowania w %. W sklepie nie wiedzieli, na infolinii Garmina nie chcieli powiedzieć ("nie wspieramy bla bla bla").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Powerbank na wyjściu daje jaki prąd 1A? Jaki daje prąd oryginalna ładowarka? Też pewnie 1A? Jak daje 1A to urządzenie nie powinno nawet wiedzieć że jest podłączone pod Powerbank, a nie pod ładowarkę.

Jak się urządzenie zachowuje podłączone do ładowarki? Możesz je wtedy używać?

 

https://forums.garmin.com/showthread.php?86244-Battery-life-Edge-1000-in-use&p=320369#post320369
Nikt nie twierdzi że nie można ładować, co najwyżej że bateria bez tego szybko pada. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git.

 

Mój Garmin Forerunner 310xt, jak go ładuję, to się właśnie wyłącza pokazując pasek z procentami i nie da się go wtedy używać. No ale w sumie to zegarek do biegania, więc by nie miało sensu go ładować w trakcie treningu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy w zestawie edge 1000 jest ładowarka sieciowa, czy tylko kabel usb ?

 

Tylko kabel, tu masz cały zestaw (jeśli weźmiesz z czujnikiem kadencji i szybkości): 

IMG_2928_thumb.jpg

 

 

Za to, jak widać, są aż 3 uchwyty :) Jeden długi, wystający (bardzo fajny) - pozwala zamontować Edge'a jak już nie masz miejsca na kierownicy, i dwa małe. Szkoda, że ten długi jak ktoś chce dokupić drugi, są takie drogie. 179,00 zł, no porąbało ich.

 

Pas HR też im nie wyszedł, jest siermiężny i ma szwy drapiące skórę. Tak jak w poprzednim modelu, trzeba obklejać brzegi taśmą klejącą. Rowerzysta to jeszcze, współczuję biegaczom.

 

Jak na razie Edge sprawuje się super, wracając do tematu posta - nie kupiłam jeszcze power banku. HR + kadencja + nawigacja (tylko GPS, bez GLONASS) po 6h jazdy zostało jakieś 30%. Bez nawigacji 50%.

 

Szkoda tylko, że funkcja round trip (automatycznego wymyślania tras) w Polsce się nie sprawdza. Jak dotąd wszystkie zaproponowane trasy były fatalnej nawierzchni i czasem z zakazem jazdy dla rowerów. No surprise :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...