Skocz do zawartości

[wybór] amortyzator SR suntor XCR-RL AIR z blokada skoku


dembiec91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich z racji iż jest to mój pierwszy post  :)


 


Przejdę odrazu do rzeczy jestem posiadaczem cuba attention 18 z kołem 26 i z amortyzatorem Suntour XCM Lockout 100mm   czysto sprężynowy , chciałem zrobić wymianę na coś lepszego oraz  waga nie mała bo ciut powyżej 100 kg i obecny w posiadaniu wydaje się za miękki chodzi  ten model SR SUNTOUR XCR-RL AIR BLOKADA SKOKU


I teraz moje pytanie czy jest sens wymieniać i odczuje jakaś różnice , czy niestety muszę szukać czegoś droższego , chodzi mi o to żeby nie było " ze zamienił stryjek siekierkę na kijek " , podam link do aukcji żeby było wiadomo dokładnie o jaki chodzi 


 


SR SUNTOUR XCR-RL AIR BLOKADA SKOKU MODEL 2013 DIS (4997043875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


 


Będę wdzięczny za pomoc ewentualnie jakieś sugestie 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też niedawno stałem przed podobnym dylematem i wybrałem: http://activia.sgl.pl/cena/amortyzatory-suntour/raidon/29-cali_amortyzator-suntour-raidon-xc-rl-r-29-cali-czarny-2015/762

Myślę, że warto dołożyć ze względu na aluminiowe rury a nie stalowe i regulację tłumienia. Jest też wersja pod koła 26" chyba w takiej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie klamka zapadła stałem się posiadaczem sr suntor raido xc lo-r  od kilku dni ( tutaj należą się ogromne podziękowania za pomoc użytkownikowi ACTIVIA )

Amortyzator mega na plus w porównaniu  z XCM w sumie nie ma co porównywać , możliwość ustawienia tłumienia , nie ugina się pod moja waga :)) Co było dla mnie najistotniejsze , wyłapuje większość mniejszych dziur no i mega tłumi na dużych , co tu dużo mówić zmiana była warta :)  aa jeszcze mogę dodać ze waga -700g w stosunku do XCM 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...