Skocz do zawartości

[buty spd] SPD KRUK


lulek

Rekomendowane odpowiedzi

chcialem sie przkeanc jak to jest w spd, niestety nikt moich znajomych nie posiada takiego wynalazku zebym mogl wyprobowac taki sprzecik...

 

dlatego na poczatek "na probe" chcialbym sobie skompletowac jakis tani komplet spd (tanie buty, pedaly no i do tego bloki ofqoz - apropo czy cos jeszcze jest do tego potrzebne?)

 

o ile tanie pedaly mozna gdzies znalezc po kilkunastu minutach szukania, to butami jest problem, i znalazlem tanie buciki firmy kruk - domyslam sie ze nie jest to jakas marka najwyzszych lotow ale na poczatek chyba bedzie dobra?

 

znalazlemje w sklepie rowerowym wiec tam bym sobie przymierzyl i na allegro - taniej - zakupil ;]

 

uzywa ktos moze tych butow, slyszal ktos cokolwiek o nich? jakies opinie? thx!

 

 

 

a tu jakby co link ;]

buciki

 

aha... a moze macie jakies propozycje tanich butow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena bardzo zachęcająca, sam się nad nimi zastanawiałem ale po pierwsze nie mają mojego rozmiaru a po drugie trochę nie mam zaufania do kupowania tanich rzeczy B) Zwłaszcza, że były by to moje pierwsze spd i tak jak wspomniał Schwefel mógłbym się tylko zniechęcić do tego systemu. Chociaż tanie nie zawsze musi oznaczać badziewne. Nie widziałem ich na żywo, nie przymierzałem, może są to bardzo dobre buty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te drugie brązowe wyglądają całkiem przywoicie. Ale przyznam że o tej firmie pierwszy raz słyszę, czy ona jest polska ?? Cena bardzo atrakcyjna ale nie wiem czy sam bym je kupił :) zresztą jak sie nie sprawdzą będzie zawsze je można wykorzystac do narmalnego chodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...