Skocz do zawartości

[obręcze] Dartmoor Voo Doo


Gość BarteX88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BarteX88

Ma ktoś obręcze Dartmoora Voo Doo ?? Zamówiłem takie i chciałbym dowiedzieć się jakie są wasze opinie na ich temat :) Sam coś dopisze w czwartek/piątek gdy będą już założone ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jak masz troszke pojecia:P

 

KUmpel z bloku ma z tylu i zlapala bicie ale on taki street z fr polaczony...

 

2 kumpel mial ale za krotko uzywal zbey mogl cos powiedziec... 2 miesiace i byla prosta

 

3 Kumpel ma tyli przod na niej i na piastach accenta na maszynach:)

zakatowal tylna obrecz po paru kantach podczas nauki... nie wiem co o tym powiedziec bo on wazy 70kg wiec malo a wgnioty ma w niej takie ze scianka praktycznie sie pozawijala do wewnatrz:)( jezdzi street i trialuje...( tak wiem 2 rozne dyscypliny ale jednak da sie trialowac na rowerku z amorkiem 80mm;))

 

 

Ja tlyko mowie co widze:D moze na niego dziala 3g zamiast jednego przy powierzchni ziemi:D hehe

 

Pozdro:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ja od miesiaca na tyle, i w porownaniu z innymi to wypada chyba tak samo. Powiem tylko tyle ze na Równicy bylem 3 razy, za 2 pierwszymi razami mialem jakies Remerx'y i dostaly takiego bicia ze musialem hamulce "wyłaczyc" i dodatkowo szprychy popekaly, jak za 3 razem testowalem tam voo doo to dostaly tylko 2mm bocznego bicia, co dla mnie jest wielkim+ ze wzgledu na poprzednie przejazdzki. Zobaczymy jak sie dalej bedzie ta obrecz spisywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteX88

Wiecie, ja mam rower do XC, a nie FR więc nie będe katował roweru na krawężnikach itp. U mnie wytrzymają dłużej :excl:

 

Swoją drogą dopiero dziś odbieram rower z serwisu bo były jakieś problemy z dostarczeniem piasty :glare: Mam nadzieję że pogoda dopisze bo chciałbym jak najszybciej przetestować te dartmoorki :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteX88

Przedwczoraj założyli mi obręcze B) No i już miałem taką jedną nieprzyjemną sytuację (w ten sam dzień). Jechałem sobie krawężnikiem i krótki odcinek był porośnięty trawą. No a w tej trawie kawałek był wyłamany (z ostrymi krawędziami). Nawet nie zdążyłem podnieść doopy z siodełka. Opona oczywiście poszła, dętka strzeliła aż się wystraszyłem, a obręcz ?? No a obręcz nic ;) Trzyma się biedaczka, ciężkie życie ma przed sobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Nie bede obwijał w bawełne wiec przejde do rzeczy... mam signa i zamierzam kupic własnie voo doo tylko nie wiem czy mi sie zmiesci do tyłu z opona 2.35 schwable.... Prosze o pomoc bo nie chce wyzucic pieniedzy w błoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteX88

Witam ;)

Nie bede obwijał w bawełne wiec przejde do rzeczy... mam signa i zamierzam kupic własnie voo doo tylko nie wiem czy mi sie zmiesci do tyłu z opona 2.35 schwable.... Prosze o pomoc bo nie chce wyzucic pieniedzy w błoto :P

 

że niby czy za szerokie opony ?? Tego to nie wiem, myśle jednak że nie. Ale jak chcesz to moge przełożyć opony kumpla (2,35) i zobaczyć czy się mieszczą. Ja jeżdże na KENDA 1,95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteX88

Dziś porządnie potraktowałem moje obręcze. 60 km/h po szutrze podczas zjazdu. Mnóstwo dziur, rąk nie czuje :P Ale trzymają się dzielnie :) Na razie gitara, zobaczymy jak będzie później. Dotychczasowy przebieg: 519,59 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość BarteX88

No mam już pierwsze wgniecenie na obręczy, a dokładniej na bocznej ściance. Niewiem kiedy zrobiłem.

Ale pozatym wszystko ok :D

Dotychczasowy przebieg: 1418 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

kupilem cale kola na tej obreczy bardzo okazyjnie

obrecz voo doo piasta novtec maszyny i szprychy dt czarne

obrecz na razie sie trzyma mam ja na tyle zaliczyla juz z 5 malych niedolotow nadal jest prosta

zaleta tej obreczy jest waga i to ze boczne scianki nie sa gladkie dzieki temu klocki hamulcowe lepiej hamuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość BarteX88

na dzień dzisiejszy mogę odradzić te obręcze każdemu kto zamierza używać ich w Xc. Są po prostu za ciężkie. Ich przeznaczeniem jest enduro, choć tam bardziej tarcze się sprawdzą :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...