Skocz do zawartości

[amortyzator 300-500zł] Prośba o poradę


bast84

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za informacje, na pewno chce AIR.

 

Chyba ceny poszły w górę, bo jak czytam starsze posty na forum to te amorki (Raidon/Epicon) były o pare stówek tańsze.

 

Wogóle jakiś taki mały wybór (mało sklepów sprzedaje). Czy ten jest w dobrej cenie?

 

http://allegro.pl/sr-suntour-epicon-r-l-r-100mm-2013-ahed-i5221003846.html

 

Możecie polecić jakiś pewny/tani sklep (może być PW żeby reklamy nie robić)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego co do Twoich założeń to cena poszła mocno w górę.Epicona możesz kupić za 1500 ale i za 500 (używany).Cena tego Epicona jest powiedzmy normalna choć te n model kiedyś widziałem na all za 780 zł.Jak jesteś w stanie udzwignąć 950zł to teraz możemy poszaleć.Może Rs reba lub foxik ,manitou.Tylko pytanie czy chcesz nowy czy przewidujesz też używkę.

 

 

 

 

 

lekki-rower.blogspot.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo apetyt rośnie w miarę jedzenia :)

 

~900pln to już max.

 

Chciałbym nowy sprzęt, z tego względu że nie mam doświadczenia w tego typu sprzęcie i nie chciałbym się wpakować na jakąś używaną minę.

 

Tak więc co polecacie nowego do tego pułapu cenowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad roku jeżdżę na RockShox XC32 solo air. Moim zdaniem pracuje naprawdę dobrze, tyle że ja zapłaciłem za niego 470zł (nowy, ale bez manetki), a teraz ceny poszły ostro w górę i praktycznie nie da się dorwać takiego nowego w okolicach 500zł. Oczywiście polecam ten amorek, na pewno byłbyś zadowolony po przesiadce ze sprężynowego Darta.

 

http://allegro.pl/rock-shox-xc32-tk-solo-air-100-disc-poploc-czarny-i5309625220.html

 

Nie wiem jaką masz sterówkę, ale zapewne 1,1/8", tutaj jest akurat tapered (stożkowa), więc przed zakupem musisz się upewnić jaką masz. No i jak widać cena znacznie przekracza 500zł.

Myślę, że do 900zł to byłby dobry wybór, jeśli cena Ci odpowiada. Epicon też będzie odbrym rozwiązaniem, może znajdzie się jakiś Manitou ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...