Skocz do zawartości

[licznik] Licznik roewrowy do 150 zł


Szy3ki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , przymierzam się do zakupu licznika tylko pytanie jaki wybrać ?

 

Jaki lepszy przewodowy czy bez przewodowy ?

 

Poleci ktoś jakiś fajny , dobry i sprawdzony licznik ?

 

P.S Każdy licznik zapisuje kilometry , tak żebym sobie mógł zobaczyć ile kilosów zrobilem np. W przeciągu miesiąca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tej cenie najlepszym rozwiązaniem będzie Sigma BC 16.12 albo po kablu albo STS czyli bezprzewodowy. Sprawdzony i wiele osób Ci go poleci. Ma mnóstwo funkcji i przede wszystkim co ważne łatwy dostęp do części zamiennych, nie będziesz musiał szukać długo, a ceny także są przystępne. Dodatkowo można dokupić program Sigma Data Center i na komputerze oglądać wyniki swojej jazdy, w opakowaniu jest kupon na 50% zniżkę na jego zakup.

 

Krótko, jak zaczniesz szukać czegoś innego w tej cenie to i tak wrócisz do tego modelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Baterią się nie przejmuj przy liczniku wytrzyma sporo chodź nie pamiętam dokładnie ile ale baterie są tanie

Racja , to kupie ten licznik , zapisuje on sume kilometrów itp. Tak zebym zobaczył ile zrobilem KM przez np. 2 miesiące ?

 


 

 

Kadencje potrzebujesz czy nie?

Kadencje ? Kadencja to mi się kojarzy tylko z określonym czasem sprawowania urzędu przez daną osobe hehehe  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Sigmy 16.12 STS w dwóch rowerach (jeden licznik dwa czujniki). Wszystko byłoby ok, tzn. chwaliłbym ten zestaw gdyby nie denerwujący szczegół - jak wyjmę licznik z uchwytu to kasuje dzienny przebieg. Jest to o tyle denerwujące, że gdy chcę w trakcie wycieczki schować na chwilę licznik, bo wchodzę do sklepu to wówczas stracę dane z tej wycieczki.

I mam wrażenie ze dzieje się tak właśnie od momentu, kiedy zacząłem go wykorzystywać dwuzestawowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I mam wrażenie ze dzieje się tak właśnie od momentu, kiedy zacząłem go wykorzystywać dwuzestawowo.

Zobacz jak możesz czy dzieje się właśnie tak gdy używasz go do 2 rowerów , jak tylko wtedy tak się dzieje to go kupie bo będę licznika używał tylko z jednym rowerem. Jak jednak się okaże że nawet z jednym rowerem przy wyciągnięciu licznika aktualny przebieg się kasuje no to kiszka straszna i za taki licznik podziękuje :yucky:


Zobacz na spokojnie bo po rower jadę po majówce 4tego , było by super :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...