Skocz do zawartości

[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie


Wiadomość dodana przez sznib

Uwaga ,Uwaga.

 

Niniejszym , przychylając się do Wniosku Obywatelskiego złożonego Tuzakładam temat, w którym możecie umieszczać JEDNO zdjęcie .

Zasady:

- zdjęcie ma być wykonane w czasie wypadu rowerowego. 

- zdjęcie może przedstawiać rower lub jego fragment, jednakże pod warunkiem, że rower nie jest głównym elementem zdjęcia.

- zdjęcie może przedstawiać pole  lub łąkę w różnym jego stadium. Miło by było, jakby przy zdjęciu zaoranego pola podać parametry orki, sprzętu oraz zamiar oracza. Przy zdjęciu skoszonej łąki podajemy wysokość koszenia, rodzaj kosiarki i inne parametry. Przy zdjęciu np. ośnieżonego pola podajemy grubość warstwy śniegu.

- na zdjęciu może być płot w różnym stadium - dopuszczalny jest każdy materiał ,z którego wykonano płot.

- zdjęcie może przedstawiać las, drzewo, kilka drzew, krzak lub inną roślinność

- na zdjęciu mogą być ludzie ,którzy muszą mieć ścisły związek z rowerem

- w odróżnieniu od wspomnianego wyżej tematu, zdjęcie nie musi nic urywać. 

- zdjęcie nie musi wywierać efektu WOW i zachęcać do odwiedzenia tego miejsca

- niemile są widziane zdjęcia z Alp, Dolomitów, lub innych tego typu miejsc.

- autorem zdjęć musi być osoba zamieszczająca posta

Teraz proszę o czujność i czytanie ze zrozumieniem, bo podam najważniejszą zasadę. Koniecznie podajemy POWÓD wrzucenia zdjęcia. Dopuszczalne powody:

- bo tak

- bo muszę się pochwalić

- nie miałem innego zajęcia

- nie wiem dlaczego,ale wrzuciłem, bo dlaczego nie i kto mi zabroni.

- mama mi kazała

 Zdjęcia bez podanego powodu będą usuwane, lub też Komisja wybierze powód i go dopisze.

Zdjęcia, które Komisja ( czyli Ja, oraz inni Modzi) uznamy za Fajne, zostaną przeniesione do tego tematu.

- w przypadku kiedy zdjęcie okazuje ładną okolicę oprócz powodu dodania fotki podajemy też miejsce jej wykonania oraz info kiedy została zrobiona (orientacyjnie, może być "tego lata" jak skleroza doskwiera i pamięć już nie ta).

 

Temat jest odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczne i w żadnym stopniu nie jest podyktowany chęcią szerzenia tzw. kultury wysokiej.

 

Aha- wszelkie komentarze typu: 

- Głupi Mod

- Głupi temat

- Mod se robi jaja

- inne skierowane w stronę Administracji 

są niedozwolone.

 

Dozwolona jest krytyka, wyśmiewanie oraz inne ośmieszające Autora zdjęcia komentarze. Bez wulgaryzmów .

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby poznać ten fenomen musiałbyś się cofnąć wieeeele stron wcześniej. No w każdym bądź razie tak kwitną truskawki :]

 

Truskawki przecież kwitną na biało a nie żółto jak rzepak :)

 

Michuuu. Ile bym nie patrzył na fotki kwiatów truskawek dalej nie rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech stracę, może to też co się spodoba:

c8880e7cb61a671880ded5d8ee54cca1.jpg

 

Fajnie. Udało Ci się pożyczyć rower w Vegas (co nie jest łatwe...)? :)

 

Niestety poziom tego "jeziorka" w tle obniża się stale. Jak obczaję jak się wkleja foty to może wrzucę taką np. ze zbliżeniem na, jak to mówią miejscowi, "bathtube ring", czyli ślad po najwyższych poziomach tak sprzed 30-35 lat (30 metrów różnicy). Wtedy to był największy sztuczny zbiornik wodny w USA, a dziś niektórzy zastanawiają się, czy i kiedy całkiem wyschnie (to chyba przesada, ale z tego co pamiętam, to w zeszłym roku odnotowano kolejny rekordowo niski poziom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truskawki przecież kwitną na biało a nie żółto jak rzepak :)

 

Michuuu. Ile bym nie patrzył na fotki kwiatów truskawek dalej nie rozumiem :)

https://www.forumrowerowe.org/topic/182057-zdjecia-codziennie-jedno-zdjecie/page-8

 

tam masz początek rozmowy o truskawkach

 

Bo przypomniały mi się zeszłoroczne truskawki o zachodzie słońca

 

 

DSC010862x.jpgforum image hostingcertificity.com

 

 

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Udało Ci się pożyczyć rower w Vegas (co nie jest łatwe...)? :)

 

Niestety poziom tego "jeziorka" w tle obniża się stale. Jak obczaję jak się wkleja foty to może wrzucę taką np. ze zbliżeniem na, jak to mówią miejscowi, "bathtube ring", czyli ślad po najwyższych poziomach tak sprzed 30-35 lat (30 metrów różnicy). Wtedy to był największy sztuczny zbiornik wodny w USA, a dziś niektórzy zastanawiają się, czy i kiedy całkiem wyschnie (to chyba przesada, ale z tego co pamiętam, to w zeszłym roku odnotowano kolejny rekordowo niski poziom).

Z pożyczeniem roweru obecnie nie ma problemu, do tego jest jedną firma, która obsługuje stripa z dowozem do hotelu. 15 lat temu zwiedzałem samochodem okolice plus największe parki. Teraz to była taka fanaberia by tam pojechać rowerem. 42C na pustyni daje do myślenia (miałem gościa, który w razie potrzeby miał mnie z tamtąd wyciągnąć). Najbardziej podobała mi się tam infrastruktura rowerowa.c5a8ac2023d5672bccc91e9896b0311c.jpg9a3fda562e531db22ab51cc160460cf8.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 stopnie? I co - warto było? :) 

 

Ja byłem w grudniu, więc takie temperatury były mi obce. Nawet w osławionym (to tylko jakieś 150 km) Badwater w Dolinie Śmierci było przyjemne 20-kilka stopni. 

 

A z wypożyczeniem roweru (szosy) był problem - może dlatego, że była "zima". Z tego co pamiętam, to też sporo osób się na to skarżyło w necie. Okolice do jazdy szosą genialne, tylko potworny wiatr momentami (przynajmniej jak ja byłem). 

 

pzdr

Fawlty

 
PS. "The bathtub ring" (przy samej zaporze) widać doskonale na drugiej focie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...