Skocz do zawartości

[Skareb] kupiony na auckcji, prośba o ocenę stanu


siimon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Wylicytowałem amorek jak w tytule. Poniżej cytuje opis aukcji, na załączonych zdjęciach do allegro nie dało by się dostrzec uszkodzeń, które są widoczne tylko z bliska.
 

 

Licytacja

 

Wystawiam na licytacje Amortyzator Manitou Skareb 100 mm TCP Powietrzno-olejowy. 

Stan B.dobry po wymianie oleju. Bez wycieków i luzów. Pod hamulce tarczowe i klockowe.

Za ile zlicytujesz za tyle kupujesz.

 

specyfikacja:

 

Dlugość rury sterowej 24 cm

Srednica 1/1.8 cala

Skok: 100 mm 

 

tel. 609-488-844

 

Dodano 2015-03-22 13:48
Stery NEC nowe do amoraDodano 2015-03-23 13:48

Dodatkowe dane jakie znalazłem.

Manitou Skareb Elite

Długość rury sterowej 24 cm

Nabita gwiazdka plus stery z roweru Scott

dokładam stery Neca w pudełku nowe.

 

 

 

                                                                            Waga  1400 Opis: skok : 100mm (preset skoku), tłumienie : Fluid Flow, regulacje : odbicia, powietrze, smarowanie : półotwarta kąpiel, uszczelki Evil Genius, medium ściskane : sprężyna/powietrze, podkowa : magnesium RA, golenie : 28.6mm aluminium Dodano 2015-03-23 14:29

Golenie nie są wytarte jedynie podkowa ma kilka zadrapań małych 

Dodano 2015-03-28 14:58

Koszt kuriera 20 zł

 

Amortyzator ma niestety zadrapanie na anodzie plus rysy na całej długości dolnych goleni. A paczce nie było też sterów o których pisze sprzedawca. 
Zastanawiam się czy bezwzględnie odsyłać towar, czy te rysy nie są szczególnie groźne? Jako, ze amor do transportu miał spuszczone powietrze te uszkodzenia nie mogły powstać z winy kuriera. 

 

https://drive.google.com/file/d/0BzEzYdPDvCaxeGUwVTcxMVpnY28/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0BzEzYdPDvCaxdnpKODc2eEVEZVk/view?usp=sharing

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widelec był dobrze zapakowany a do tego było spuszczone powietrze i spięty trutka tak, że rysa była schowana w goleni. 
Mój rower już duszo przeszedł więc pod tym względem przestałem być estetą i jakoś mi to nie przeszkadza ale boje się, że zacznie w tym miejscu wciągać bród i szybko się wytrze. 
Skrobnąłem mejla do sprzedawcy, jak do rana się nie odezwie to go odsyłam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracaj mu ten szrot masz 10dni od zakupu.

Oj chyba nie do konca.

 

Jesli to sklep internetowy,zarestrowana działalnosc to chyba taka mozliwosc masz.Jesli to uzywka i od osoby prywatnej sprzedawca ma prawo odmowić zwrotu,bo ma do tego prawo.Wtey to tylko droga sadowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sam ocenić tę rysę. Jeżeli jest wyraźnie wyczuwalna pod paznokciem to niestety amorek będzie się szybciej zużywał, tudzież wymagał więcej troski. Będzie na ej uszczelce trochę za dużo oleju, co przyciąga piasek... Jeżeli rysa to tylko zmatowienie anody to większych problemów nie będzie... ale nie za te pieniądze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@djzatorze, jeżeli znajdziesz taniej amortyzator tej klasy to bardzo chętnie kupię.
Sprzedawca Fong1000 jest trochę oderwany od rzeczywistości bo "przecież amortyzator nie jest nowy i stery też dałem". To nic, że tylko bieżnie są nowe a reszta nie dość, że z innego kompletu to zużyta. Oczywiście odsyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu panie kolego jeśli koleś dorzuci coś gratis i odda zaległe to zostaw. Rysa na goleniu w niczym Ci nie będzie przeszkadzać. I wiem to z autopsji. Rock shock Psylo xc. Złote golenie mają rysy wszędzie i nic się nie dzieje. Ale! Trzeba dbać. Ja bym Dla zasad oddał bo tak się nie robi i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...