Skocz do zawartości

Zakompleksiona moderacja.


Rekomendowane odpowiedzi

Drugi raz widzę jak to moderatorzy nie są odpowiednimi osobami do tej funkcji. 2 razy, I zawsze na polskim forum. Czy to dzieci, czy to znajomi głównego operatora...nie wiem. Wiem za to to, że z takim podejściem i ciniutka skorupka jak jajka, ani to, ani inny forum długo nie zajdzie. Pozdrawiam wszystkich, powodzenia, i zamiast siedzieć na necie - wyjdzie na dwór pojeździć, zamiast tyłki rosnąć i nabijać kasę dzieciakom.

 

Zabanowania forever, na własne zyczenie. Próbowałem sam się usunąć, ale niestety takiej funkcji nie przewidziano na tym forum.

 

 

Oh...zapomniałem dodać że te forum opiera się na jakimś dziwnym oprogramowaniu. Pierwsze jakie napotkałem gdzie nie można poprawić bądź usunąć własnych wypowiedzi, a moderatorzy krzycza, jakby było oczywiste że trzeba ich za każdym razem prosić o zmiane, nawet jeśli były to zwykły przecinek bądź kropka... Szkody chyba właścicielowi zainwestować w VBULLETIN oprogramowanie, i korzysta z jakiegoś super DOS z lat 90 lol No ale tak jest....jak się mało zarabia, to nie stac...

 

Jakby mial ktos watpliwosci, to przeczytaliscie wlasnie - propozycje, uwagi, życzenia i krytyke.

 

Demokracja jak z kaczej dupy otwieracz do kokosów . ..wiem, wiem...nie ma sensu, dokładnie tak jak ta niesamowita essesmanska moderacja.

 

Nie śmiecie się z Chin czy Rosji...tam jesteście szannowani bardziej niż na polskich forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...