Skocz do zawartości

[suport] Eubico 30zł, 245g, Nie Do Zajechania


Odi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

firma: Eubico (Shimano made in Italy)

cena: ok. 30 zł

waga: 245 g (122 mm), 232 g (113 mm)

przebieg: ponad 16 kkm i dałby radę więcej

 

Suport jest wyjątkowo lekki (245g) co zawdzięczamy plastikowym nakrętkom i obudowie. Jest w pełni rozbieralny i w razie czego można nawet wymienić łożyska. Ten suport wstawiono mi w ramę (jeszcze Kalahari 575) w ramach gwarancji po rozpadzie fabrycznego w październuku 2003 r. Nie miałem wtedy pojęcia o rowerach więc wszystko zrobili w serwisie. Jeździłem na tym suporcie do 1 lipca 2006 a więc ponad 2,5 roku - ponad 16 kkm. Między 5-6 kkm coś w nim lekko pukało, ale szybko ustało i dalej mogłem cieszyć się ciszą :) Po 16 kkm nadal kręcił się gładko i cicho lecz niestety z powodu wymiany napędu musiałem go wymienić bo był za długi. Kupiłem Alivio i jestem moco rozczarowany, w ogóle nie ma co porównywać. A kolejny Eubico jest już w drodze do mnie :) Można go kupić tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dziś doszła przesyłka z suportem :) Był w opakowaniu Shimano więc to jednak jest Shimano tylko z włoskiej produkcji. I kolejne miłe zaskoczenie. Przy długości 113mm waży 232g :) Szczerze polecam ten suport i tego sprzedawcę ;)

http://ssl.allegro.pl/item116782508_pakiet...h_shimano_.html

Edytowane przez Odi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiam sie nad tym suportem ,ale nie iwem jak to bedzie z tymi plastikowymi czesciami. Odi czy na pewno wytrzyma? Jezdze sporo i czasami zdarza sie jakies wyscigi badz czasami sobie lubie troche poszalec jak wtedy sie zachowuje? Nie peknie lub cos podobnego? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zapewniam Cię że wytrzyma. Ja zrobiłem na nim ponad 16 tys. km w bardzo różnych warunach łącznie z błotem i śniegiem. Był też kilka razy wykręcany i nie było żadnych problemów. Dla mnie ten suport nie ma żadnej konkurencji - bardzo trwały, lekki, tani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...