Skocz do zawartości

[Rower]Dartmoor Primal pro Red Devil co sądzicie ?


ghostface

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę że kolega pyta bardziej o ten "sensowny osprzęt" niż o dodanie cyferek :) 
 

A możliwości naprawdę jest wiele. 

Da się złożyć całość i za 3500, na nówkach i 27,5 będzie nieco drożej ale myślę że zbliżenie się do 4 tysięcy nie będzie trudne a dobierzesz wszystko pod siebie. Głównie napęd bo reszta wszędzie będzie zbliżona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Przy rozmiarze koła 27,5” montaż opon 2,35 będzie niemożliwy. Przy rozmiarze 26” powinna się mieścić, ale nie zostanie dużo miejsca na ewentualne błoto.

To z pinkbike'a.

 

Hmmm...

 

W dobie coraz szerszych obręczy i tożsamych opon (zwłaszcza w tego typu rowerach) projektuje się ramę, w której zastosowanie opony szerokiej na 2,35" będzie niemożliwe?

 

Trochę słabo. :down:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Amator i co primal daje rade na asfalcie z takim skokiem jest ok?a jaki masz wzrost i wage? sam składałes rowerek ? mam zamiar kupic Primal Red Devil 2015 wrazenie dobre ale co z tym amorem od marzocci ? wymienisz zalety/ wady juz po krotkim uzytkowaniu

Jeśli mnie pytasz to za wiele Ci nie powiem, bo mało przejechałem, w większości to była jazda w górę i w dół z hałdy popiołu w Sowlanach (około 700m zjazdu) + okoliczne lasy, teren raczej płaski. W porównaniu do poprzedniej ramy, gdzie fabrycznie montowali uginacz 80mm a u mnie było 120mm to Primal na podjazdach dobrze się trzyma, przodu nie podrywa. Epicon ze skokiem 140mm dobrze sobie radzi na korzeniach i większych przeszkodach. Z tzw. tarką czy brukiem to już gorzej, pracuje i wybiera nierówności choć przenosi drgania na kierownicę. Może to kwestia niskiej temperatury i amor trochę zamula. Po asfalcie przejechałem max 10 km bo mieszkam blisko lasu. Kręcąc z siodła nie odczuwam bujania na przodzie, blokady praktycznie nie używam, nawet na DDR jest wyłączona. Rama w porównaniu do poprzedniej robi bardzo pozytywne wrażenie. Mam L i jest całkiem długa, jak na mój wzrost 180cm i prawie 100 kg żywej wagi, ale to mi akurat odpowiada.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...