Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj 36,5 km na trenażerze.

Jak mówisz o trenażerze, to znacznie lepiej podać czas jazdy i ewentuLnie czy było mocno, średnio czy lekko. Można też podać średnie tętno i kadencję lub rodzaj treningu. "Odległość" wykręcona na trenażerze nie ma bowiem żadnego znaczenia i o niczym nie mówi.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówisz o trenażerze, to znacznie lepiej podać czas jazdy i ewentuLnie czy było mocno, średnio czy lekko. Można też podać średnie tętno i kadencję lub rodzaj treningu. "Odległość" wykręcona na trenażerze nie ma bowiem żadnego znaczenia i o niczym nie mówi.

 

Pozdr

Proszę uprzejmie: czas jazdy 70 minut. średni puls 141. Przełożenie 3/8, na trenażerze średnie. Kadencji nie podam bo czekam na czujnik - może jutro przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przełożenie 3/8, na trenażerze średnie.

 

To też nic nie mówi.  Dla jednego przełożenie 3/8 będzie zupełnie inne niż dla drugiego (inne korby, inne kasety, inna wielkość koła), a moc na trenażerze średnia też nic nie mówi, bo różne trenażery mają różny wykres obciążenia. Podaj średnie tętno i czas jazdy - będzie git malina:)

 

U mnie dzisiaj tylko bieganie - 7,3 km, tempo 4:44, avhr 158 - dwa razy prawie leżałem - bardzo ślisko i na chodnikach breja. Jak samochody nie jechały, to wolałem biec po jezdni (tego błota chyba nigdy nie dopiorę ze spodni i butów…). W planie był jeszcze trenażer, ale dzisiejszym zwycięzcą zostało piwo pszeniczne. I będę się tego trzymać do końca wieczoru.

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też nic nie mówi.  Dla jednego przełożenie 3/8 będzie zupełnie inne niż dla drugiego (inne korby, inne kasety, inna wielkość koła), a moc na trenażerze średnia też nic nie mówi, bo różne trenażery mają różny wykres obciążenia. Podaj średnie tętno i czas jazdy - będzie git malina:)

 

 

3 na korbie 42T/ 8 na kasecie 12T koło 26. Zakres trenażera 1-6. Używany zakres  2-3. Koło dokrecone max do rolki dla większego oporu. Tak ajk pisałem wcześniej czas jazdy 70 minut, średni puls 141.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...