Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

To ja w telegraficznym skrócie: szosę przed Świętami wypucowałam, w trakcie Świąt upaprałam, strzelając przy okazji dwa QOMy w okolicach Siedlec (kurna, jakaś bezkobieca okolica, żadna kobieta ze Stravy tam jeszcze nie zawitała, ja pierwsza) a poza tym od Wigilii testuję Garmin Virb :D

No proszę, jak blisko... cóż znane mi kobiety rowerzystki nie kozystają ze Stravy, ale to głównie "dojazdowiczki" ;)

Żeby  nie było, po za standardowych rannych ćwiczeń, roboczy standard, dziwne, że choć temp. podobna to rano jakby chłodniej, chyba mocniej wiało, albo wiecej mi sie pod wiatr ułożyło...cóż w tym roku jeszcze jutro rowerowo i tylko plan minimum wykręcony, nowego rocznego rekordu nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ze szwagrem wjechaliśmy na Żar z przygodami. Mało kilometrów, sporo przewyższeń. Pod koniec jazdy szwagra dopadła bomba i musiałem go sholować samochodem. 73 km, w pionie ponad 2 km, średnia temperatur -5, ale na zjazdach sporo mniej...

 

W tym roku przejechane 12600 km, ponad 44 km w pionie, najdłuższa jazda ok 327 km, sporo fajnych nowych dróg, kilku poznanych na trasie kolegów. To był fajny rowerowy rok.

 

Szczęśliwego Nowego Jorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem bo ciekawi mnie dokladna trasa. Ja ostatnio robilem objazd Babiej, 6 przeleczy po drodze i wyszlo 1778m. Jest  tu nutka sceptycyzmu jak zostala skonfigurowana, bo mieszkam w gorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy z żoną i kilkoma znajomymi spędzaliśmy rowerowego sylwestra. Pierwszy raz w życiu brałem udział w tak szalonej imprezie [emoji2] Dystans ~30 km. 8°C poniżej zera i do tego wiatr. O północy był szampan Piccolo i widok na wszystkie fajerwerki z okolicy.

 

Dziś przed południem 45 km w terenie. Nowy Rok zaczął się rowerowo [emoji4]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem bo ciekawi mnie dokladna trasa. Ja ostatnio robilem objazd Babiej, 6 przeleczy po drodze i wyszlo 1778m. Jest tu nutka sceptycyzmu jak zostala skonfigurowana, bo mieszkam w gorach.

Jasne, rozumiem. Tutaj masz linka do stravy: https://www.strava.com/activities/460038793

 

Generalnie przełęcze Kocierska dwa razy, przełęcz Targanicka, góra Żar. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...