Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj- obróciłem o 360 gradusów mojego KTM Teramo 14r bo chciałem mu wymienić oponę, teraxniejsza Continental twister skapcaniała, dostałem od rowerek.pl AT Ride tez Continental, a do tego musiałem wymienić dwie szprychy ponieważ gdy jechałem na Wielkanoc z Lubina do Ząbkowic Śląskich w sobotę 17 04 2017 to wjechałem w dziurę w Swidnicy. I cóż się okazało - aby wymienić szprychę od strony kasety to należy mieć klucz ( specjalny ) więc podszedłem do sklepu rowerowego vis a vis Oszołoma i za  2,50 zeta pracownik z uprawnieniami odkrecił kasetę włożył szpryche i zakręcił kasetę. PO POwrocie na chatę ładnie docentrowałem kółeczko ale się okazało, że cosik chrobocze w piaście - porozkęcałem ją na drobny mak, nasmarowałem, złożyłem i moja piasta Szymano FH-M530 chrobocze jak kundel bury - udałem się więc godzinę temu do Rzabki PO destylaty i zamówiłem nowe koło z piastą i szprychami i dziękuję. Robię to - gdyż mam urlop do końca sierpnia b.r. i spadam na objazdówkę PL - rund herum a potem robię trasę z Barcelony Ligurią na chatę. Mam 50 lat - jestem z Lubina i pozdrawiam bicyklocwaniaczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zostałem oszukany przez Locusa i zamiast planowanych 72 było 97 km ze średnią 21,6.

Ponieważ, brakło paliwa a nogi zaczęły się odzywać wpadłem do minimarketu celem zakupu szybkich cukrów (pepsi) i mineralnej do bidonu.

Nie miałem ze sobą "kiety" na rower więc głowę zaprzątały mi nawrotki żeby rzucić okiem przez drzwi. Siad płaski na murku, piję pepsi i czuję jakiś dziwny smak. Zerkam na etykietę- pepsi zero czyli 2 kcal na 250 ml :stupid:

 

 

Edytowane przez Krzychu_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...