Skocz do zawartości

siemalysy

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

            Jakiś czas temu chciałem kupić sobie jakiegoś powerbanka, który pozwoliłby mi na korzystanie ze smartfona przez długi wypad rowerowy nie martwiąc się o stan baterii. Kiedy używałem Sony Xperii Arc S miałem zapasową baterię i w momencie jak jedna padła robiłem podmiankę i jechałem dalej  :woot: Teraz używam Nexusa 5 gdzie dostęp do baterii jest utrudniony i w warunkach polowych nie możliwy. Z  pomocą przychodzi mi  Tracer PowerBank 8400 mAh . Zakupu tego konkretnego  urządzenia nie planowałem, a dostałem w prezencie od żony. Tracer nie kosztował mnie nic, ale i tak z domowego budżetu ubyło 99,90 zł  :teehee:

 

http://www.ceneo.pl/31474538#tab=click_scroll

 

Cena ok. 100 zł wg mnie do atrakcyjnych nie należy. Powerbank kupiony był w stacjonarnym sklepie Neo Net. Z drugiej jednak strony jak przyjrzałem się porównywarce na ceneo to można go już wyrwać za ok.50 – 60 zł co już staje się ciekawą opcją  :icon_wink:

 

 

PRZEZ PRZYPADEK DODAŁEM NIE DOKONCZONY WPIS. PROSZE NIE USUWAC. WŁASNIE POPRAWIAM I KOŃVZĘ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...