Skocz do zawartości

[Ruda Śląska] gdzie, z kim i kiedy na rower


Lucas76

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj i dziś zaliczyłem z żoną Wisłę. Wczoraj osfaltowo Jawornik kubalonka czarne centrum i Jawornik . Dzisiaj soszow , skolnity , Wisła i powrót do jawornika. Niestety dzisiaj to była przeprawa przez błoto :( głównie na podjeździe.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jako że to mój pierwszy post, serdecznie wszystkich witam!

W ciągu najbliższych dni przypuszczalnie będę dumnym posiadaczem przełajowca, a nigdy wcześniej nie jeździłem na takich rowerach. Jak sądzicie, czy można bezpiecznie jechać ścieżką oznaczoną jako 21-22-23? Oczywiście bezpiecznie dla roweru. W większości to jest ubita gruntówka, momentami żwir i kamienie. I właśnie tych kamieni nie jestem pewien.

Pozdrawiam!

 

Wprowadziłem kilka modyfikacji, już jest ciekawej, mniej asfaltu, jeszcze dwa wyjazdy i będzie idealna pętla :)

rsl_1.jpg

Zainteresowani wspólną jazdą? Zapraszam :)

Paweł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post, serdecznie wszystkich witam!

W ciągu najbliższych dni przypuszczalnie będę dumnym posiadaczem przełajowca, a nigdy wcześniej nie jeździłem na takich rowerach. Jak sądzicie, czy można bezpiecznie jechać ścieżką oznaczoną jako 21-22-23? Oczywiście bezpiecznie dla roweru. W większości to jest ubita gruntówka, momentami żwir i kamienie. I właśnie tych kamieni nie jestem pewien.

Pozdrawiam!

Tą trasę to działkowcy i wędkarze na składakach robią :)

Kamienie nie są luźne, są powbijane w grunt bo często jeżdżą tam samochody do osadnika lub na działkę trochę wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...