Skocz do zawartości

[serwis kół] w sklepie arnik


amj

Rekomendowane odpowiedzi

witam- jestem nowy wiec witam wszystkich i pozdrawiam. Mam problem, bo chce poskladac kola na DT w tym sklepie i nie wiem czy to dobry pomysl. Opinie maja dobra, ale czy dobre kola skladaja? Cena bedzie troche duza bo w granicach 1000pln, wiec wole nie ryzykowac, jezeli cos jest nie tak. Ktos tam skladal kola- jezdzicie na kolach od nich? thx za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki za zainteresowanie, ale niestety wcale mi nie pomogliscie- jkabym pytal o cyklotour to bym w temacie zamiast arnik wpisal cyklotour- a mi chodzi o czesci z arnika, a nie z innych sklepow. Widze ze malo osob albo wcale nie skladalo u nich kol :P a szkoda, bo ceny na DT maja najmniejsze, wiec chcialem skorzystac :029: A moze zle umiescilem temat- moze powinno byc w kolach ;) Prosze o rade modow, czy temat nie powinien byc przeniesiony do kół, moze wtedy jacys forumowicze by cos napisali, bo tu cisza, a termin zlozenia kol sie zbliza :D thx za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni dobrze zaplata koła.

Ja mam złożone na Championach, Novatecu i Suprze MT. Koła przyszło idealnie proste, szprychy mocno naciągnięte, bez obić itp. Do tej pory musiałem dwa razy centrować bo się dwa razy przerzutka wkręciła w szprychy :D Kumpel z naprzeciwka też ma kółko od Arniego i do tej pory nawet nie podciągał szprych od nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

Skladalem u Arnika szosowke, kola tez i po przejechanych 1500 km na tych kolach nie mam uwag. Kolka widocznie sa dobrze zlozone, wiec polecam goraco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak... w ciągu tygodnia zamówiłem u Arnika 3 kółeczka... dwa z nich już jeżdżą... wyglądaja na bardzo dobrze zaplecione... na razie sprawują się znakomicie... jak zawsze szybka i fachowa obsługa... i jak zawsze WIELKI pozytyw dla Arnika... Gorąco polecam... ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym to było tak że Arnik był akurat w Warszawie a ja niedaleko Wawy mieszkam więc sobie podjechałem i odebrałem osobiście... a na realizację zamówienia to kilka dni czekałem... ogólnie to do przeżycia... Arnik też często musi zamówić sam części więc trzeba być wyrozumiałym i cierpliwie czekać na przesyłkę...

Ale wg mnie jakośc zaplatania jest dobra i werto poczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na realizację zamówienia to kilka dni czekałem... ogólnie to do przeżycia... Arnik też często musi zamówić sam części więc trzeba być wyrozumiałym i cierpliwie czekać na przesyłkę...
Arnik zadzwonił dziś do mnie i powiedział że jutro wysyła, ful-kultura :030:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge z czystym sumieniem polecic Arnika pod wzgledem skladania kol, ale nie tylko(duza oferta, dobre ceny, podejscie do klienta). Dzis przetestowalem nowe kolka deore+dt champ+alexrims ace19, P-1X, T-3X. Mozna u niego zaplatac na wszystkie sposoby czyli sloneczko, 1X, 2X, 3X :) - czyli praktycznie od wyboru do koloru (co nie w kazdym serwisie sie zdarza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam skladnie kól u Pana Arnolda, sam skladalem u niego kołka na Dt 24" zaplecione profesjonalnie, o zadnym biciu nie ma mowy, tylnie kolo mam od 3 miesiecy to nawet nie musialem szprych dociagac, przednie dostalem dzis i jest tak samo swietnie zaplecione.

 

Wiec smialo zamawiaj Dt w arnik'u bo naprawde mozna je tam dostac po dobrej cenie nie tracac nic na jakosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dzieki waszej pomocy dolaczam do grona zadowolonych klientow tego sklepu. Poskladalem kola na obreczach dt xr4.1, piasty dt onyx i szprychy competition- kola po 2 miesiacach katowania (waze 95kg i jezdze wiecej enduro, niz xc) są jak nowe- zero bic, nawet nie musialem podkrecac nypli- są zdecydowanie lepsze niz mialem dotychczas od nowosci. Kumpel tez u nich skladal i po miesiacu to samo- zero bić i swietnie sie kreca. Ja tam polecam zdecydowanie i dziekuje za pzrekonanie mnie do tego sklepu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Widze ze sporo czasu minelo od czasu ostatniego wpisu, a chcialbym poskladac kola z czesci DT SWISS. Jak teraz wyglada sprawa z kolami z arnika? Nadal jest bardzo dobrze, czy moze tak jak w bikestacji? Prosze o jakies informacje, bo termin zlozenia kol sie zbliza, a stare juz dogorywaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...