Skocz do zawartości

[napój] izotoniczny? ? ?


Oktanek

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie za poleceniem lekarza kupilem zamowiony Plyn Wieloelektrolitowy Izotoniczny cena 500ml 2,75 w aptece.

...

na razie testowalem smak i... nie jest tak zle, slone ale bez przesady, dodam troche miodu (cukry proste) i bedzie "miodzio" ;)

jutro test w terenie.

 

pozdrawiam

 

michal

no właśnie smak...

paskudny!!!

co ciekawe płyn ringera mi smakuje a i jeździ się po tym przyjemnie:)

puki co w rozsypce mam rower więc nie jestem w stanie sprawdzić czy różnica w składzie między pwe a ringerem przekłada się na różnicę w działaniu.

jedno mogę napisać na pewno:) ringer na upały jest doskonały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zestawu, który ja kupuję pojawiła sie wersja light, tzn. bez dodatku cukru i węglowodanów (dla kogoś, kto gubi masę jak znalazł, zresztą jest wiele różnych powodów dla których można zrezygnować z weglowodanów).

 

I jak już wcześniej powiedziałem - stosunek wydajności/ceny w porównaniu do Isostara jest kolosalny, bo z litru koncentratu mamy 60 L napoju! No i jest 7 różnych smaków - wiadomo - jeden się znudzi, to bieżemy drugi.

 

http://www.kif.pl/sklep/product_info.php/c...9e409c750ca2059

 

Jest też koncentrat HOT, ale z 3 kg proszku ala Isostar dostaniemy ok 40 litrów napoju.

 

Mogłoby być więcej l - karnityny (no właśnie - brak jej jest w innych izotonikach) i to nie ze względu na spalanie, ale na całkiem niezłe podnoszenie wydolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...