Skocz do zawartości

[koła] Nowe koła 29" dla 100kg


Arni220

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

czym szerzej tym lepiej...ale w granicach rozsądku WAGOWEGO

Czyli wybrał byś na moim miejscu 25mm? Nie za szeroko do opon 2.25 np. Schwalbe? 

 

I ostatni temat, piasty.

Mam Dartmoora Vee One i Two. W sumie piasty jak piasty, działają, są lekkie, jestem zadowolony.  Teraz bym wszedł w komplet Revolt Disc i Cassette (zwykła, nie Pro). Skłania mnie ku Dartmoorowi mnogość części zamiennych, rozsądna cena i waga. Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyłączając się do dyskusji chciałem zapytać gdzie zamawiałeś te obręcze (KOM i25) bo ja szukam KOM-ów i23 er29 i nigdzie aktualnie nie mogę ich namierzyć a sensowni sprzedawcy mówią o ich dostawie nawet koło lutego a chciałbym złożyć kółeczka jeszcze przed tym okresem aby je wypróbować jeszcze przed sezonem startowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączając się do dyskusji chciałem zapytać gdzie zamawiałeś te obręcze (KOM i25) bo ja szukam KOM-ów i23 er29 i nigdzie aktualnie nie mogę ich namierzyć a sensowni sprzedawcy mówią o ich dostawie nawet koło lutego a chciałbym złożyć kółeczka jeszcze przed tym okresem aby je wypróbować jeszcze przed sezonem startowym

 

A juz pozostałe komponenty masz?

Bo jeśli chodzi o WTB KOM i25 to tutaj bym sie nie zastanawiał i brał te obręcze.

Ale wydaje mi się że od WTB KOM i23 lepszą opcją są DT Swiss XM401 29er, parametry zbliżone, cena podobna, ale jakoś wykonanie DT Swiss'a bardziej do mnie przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie tu nasuwa mi się pytanie czy do marathonów typu Poland Bike przyda mi się obręcz o szerokości 25 czy to już jest przerost formy nad treścią. Mam zamiar w przyszłym sezonie wystartować w jak największej liczbie wyścigów i powalczyć o pierwszą szóstkę w kategorii wiekowej. co do DT to jest jeszcze XR331, konkurencyjna waga ale niestety szerokość już ta. Co bardziej brać pod uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja scigam sie gdzie sie da w promieniu 200 km od gliwic.

Mam kola na obreczach accent airplane 29.

Daja rade ... moja waga w okolicach 103 kg.

co wiecej ... obrecze sa tanie zatem kraksa czy pokrzywienie np o kamienie nie konczy sie bankructwem.

mam piasty novatec i calosc lata jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...