Skocz do zawartości

[spodnie] Długie na szelkach z wkładką na mrozy


lisster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

strasznie ciężko przechodzą przez uda,

Miałem to samo z membraną. Niestety nie ciągną się tak jak zwykłe z lajkry. Miałem to szczęście że sklep o rzut beretem i na wymianę pojechałem osobiście. Po przymiarce w stosunku do letnich trzeba było wziąć rozmiar większe.

Jak letnie masz L-kę i są przyciasne to membrana xl może faktycznie być mała. Pozostaje zaryzykować większe, będzie miejsce na kalesony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

Używam spodni stanteks z membraną.
 

 

Też ostatnio kupiłem spodnie tej marki i jestem zadowolony. Testy w temperaturze 2-3 C wypadły świetnie. Teraz będzie okazja wypróbować je trochę w niższych temperaturach. Ja chyba mam wersję za 155 pln, kurtkę natomiast kupiłem za 140 z tą świecącą membraną. Nie do końca odpowiada mi wygląd tej kurtki, ale działanie i funkcjonalność jest świetna. Bez żadnych rękawów tylko jakiś siatkowy bezrękawnik i ta kurtka dawała radę na przedświąteczne wiatry w temperaturach jak wyżej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok przyszły spodnie rogelli fondo zamówiłem rozmial xl gdyż wcześniej zamówiłem L wersji sorano i sa troszke przymałe dlatego teraz poszedłem w rozmiar XL. Wszystko niby jest ok, membrama wydaje się solidna i spełniające swoje zadanie, na długość spodnie są ok ale strasznie ale to strasznie ciężko przechodzą przez uda, wrecz naciągając je bałem się czy się nie porwą. Nie wiem co mam teraz zrobić bo jak wymienie na wieksze to pewnie będą za długie i za szerokie bo w pasie mam ok 94 i w klacie ok 100-105. Czy wam użytkownikom rozciągneły się te spodnie?? bo nie wiem czy odsyłać. Dodam że spodnie do biegania tej samej firmy mam xxl hehehe dziwna rozmiarówka jak na ta sama firme

Przy Twoich rozmiarach zdecydowanie 2XL. Sam mialem ten dylemat ale przed zakupem podalem im swoje wymiary a sa prawie ze identyczne jak Twoje i doradzili 2XL wlasnie ze wzgledu na to ze rozciagalnosc materialu jest prawie zadna. Wzrost mam 184 i wcale za dlugie nie sa raczej idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać już nowego tematu zapytam tutaj bo problem o podobnej tematyce. Myślicie, ze krótkie spodenki (rogelli lugo) + nogawki ocieplane zdadzą egzamin w temperaturze 5-15 stopni ? Nogawki np: www.mikesport.pl/mimo-nogawki-rowerowe-thermoroubaix.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem ze to nie najlepszy pomysł bo często jest tak, że pod nogawkami nogi się gotują, a jaszczur marznie. W takim razie chyba będę musiał kupić nogawki cieńsze na temp.ok 10 stopni, a jak chłodniej to spodnie ocieplane. Chyba optymalne rozwiązanie ? Chcę żeby było mi ciepło w danych warunkach ale nie chcę mieć na sobie 5 warstw ubrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Ci nie odpadnie siusiak przy 5 stopniach to tak ;)

Jeździłem w jesiennych spodniach ostatnio przy ujemnych temp. i przyznaję rację, że jest to problem. Mój przyjaciel naprawdę nie najlepiej to znosi, jakoś tak zmarniał jakby się chował gdzieś :P

Zamówiłem w końcu spodnie rogelli fobello, jutro powinny do mnie dotrzeć, zdam relację po testach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...